Головна / Цікаво знати / Житлові субсидії призначено не всім

Житлові субсидії призначено не всім

За опалювальний сезон 2012-2013 рр., починаючи з жовтня минулого року, за призначенням житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 2029 громадян, з них призначено субсидію 1928 особам на суму 2057,0 тис. грн.

Крім того 370 жителів району, в чиїх житлових приміщеннях відсутнє природнє газопостачання, звернулись за призначенням субсидій для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива.

Призначається житлова субсидія як різниця між розміром плати за житлово-комунальні послуги, за встановленими нормами споживання, з урахуванням пільг, і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового платежу. Громадяни, яким призначено субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати свою обов’язкову частку витрат. У разі несплати відповідної частки, за поданням житлово-експлуатаційної організації надання субсидії припиняється.

Після закінчення строку дії субсидії (або щомісяця) здійснюється перерахунок її розміру за кожним видом послуг на підставі даних підприємств про фактичне використання послуги. Станом на 1 червня 2013 р. проведено перерахунки всіх призначених субсидій за опалювальний сезон 2012-2013р.

Оксана ВОЙТОВИЧ, головний спеціаліст.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

13 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!