Цікаво знати

ЖК «Квартал Алей» – тисячі причин переїхати в Бровари

Кожен з нас гідний бути щасливим. Однак не кожен знає, що це не просто можливо, але і дуже просто. Потрібно лише не відмовляти собі в такому задоволенні і користуватися будь-якою можливістю поліпшити своє життя «тут і зараз». Упускаючи такі моменти, ми безповоротно втрачаємо дорогоцінний час, який могли б провести з комфортом і хорошим настроєм.

Однією з таких можливостей може стати рішення перебратися в Бровари – затишний і тихий містечко неподалік Києва. Заспокійлива атмосфера і прекрасні умови для життя перетворюють його в справжній рай на Землі, що охоче підтверджують місцеві жителі. На їхню думку, інфраструктура міста майже не поступається столичній, задовольняючи всі потреби сучасної людини до якості життя.

Не поступається рівню розвитку інфраструктури і природне пишність міста. Прекрасні парки, зелені вулички і величезний сосновий ліс роблять його справжнім зеленим оазисом Київщини. Він жваво контрастує з багатьма мегаполісами, задихається в петлях дорожніх розв’язок і кам’яних джунглях щільної забудови. Унікальний мікроклімат міста і найчистіше повітря називають одними з його основних «родзинок».

Однак найбільшим секретом привабливості Броварів вважаються сучасні новобудови, що стали справжнім драйвером його розвитку. І зовсім скоро вони поповняться новим якісним проектом бізнес-класу – ЖК «Квартал Алей». На форумах він вже викликав гарячий інтерес інвесторів завдяки оригінальній концепції і прекрасної репутації компанії-забудовника, вже реалізувала кілька відмінних новобудов. Саме він найближчим часом може стати для багатьох ключовим приводом для переїзду в Бровари завдяки масі запланованих достоїнств.

Як і попередні проекти забудовника, ЖК «Квартал Алей» буде розташований в самому серці Броварів. За відгуками, цей район кілька віддалений від транспортних магістралей, що робить його дуже тихим і затишним. Проте, від нього рукою подати до всієї ключової інфраструктури і буквально 5 хвилин ходу до лісу – ідеальний баланс для по-справжньому комфортного життя.

Сам ЖК дивує сміливістю проекту, в якому якісно буде реалізований принцип «місто в місті». Він має на увазі створення маси своєї інфраструктури, яка урізноманітнює і доповнить міську. Серед іншого, до неї відносяться нова школа, поліклініка, дитячий сад, спортивний стадіон і майданчики, паркінг, магазини, кафе і дитячі майданчики. Вся територія ЖК буде розділена на кілька громадських зон, з’єднаних чудово облаштованими алеями.

Не меншу фантазію забудовник виявив при проектуванні житлових будинків, які в ЖК «Квартал Алей», за відгуками, будуються «каскадом». Це дозволить, з одного боку, збільшити простір між вікнами, з іншого – додасть проекту індивідуальності. Стильна трендова зовнішня обробка довершить задумку архітекторів, надавши йому привабливий зовнішній вигляд.

Чималу увагу забудовника буде приділено інженерного оснащення ЖК – традиційної особливості його проектів в Броварах. Підключення до своєї котельні і прокладка окремої мережі інженерних комунікацій – запорука незалежності від міських комунальних мереж і можливість економії теплоресурсів для майбутніх мешканців.

Напевно оцінять інвестори і можливість індивідуального вибору планування майбутнього житла. Від кількості кімнат до наявності тераси або другого рівня квартир – в їх розпорядженні виявиться маса варіантів комплектації житла. При цьому майбутні мешканці можуть бути впевнені в ергономічності своїх квартир, спроектованих з урахуванням всіх вимог сучасної людини до організації житлового простору.

Ще однією перевагою для інвесторів ЖК «Квартал Алей» в Броварах стануть ціни пропонованих квартир. На форумах про нерухомість власники житла в передмісті констатують: відсутність «столичних» націнок робить їх набагато більш доступними, ніж в Києві. Більш докладно про фінансові умови покупки ви зможете дізнатися у відділі продажів компанії-забудовника, а також на сайті – https://kvartal-aley.com.

Погодьтеся, все перераховане вище наочно демонструє: столичне передмістя – прекрасне місце, де можна насолоджуватися кожним днем ​​свого нового життя. А покупка квартири в ЖК «Квартал Алей» – та сама можливість стати щасливим, яку не можна упускати!585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.