Головна / Цікаво знати / Жителі американських міст створюють загони самооборони
Фото: Brandon Puckett

Жителі американських міст створюють загони самооборони

Небайдужі жителі американських міст створюють загони самооборони для боротьби з грабіжниками, про це вони зазначають на своїх сторінках у соцмережах.

Про це повідомляє портал uapost.us

“Сьогодні вночі ми захищали наше маленьке містечко Сногоміш від заворушень і грабежів. Не пошкоджено жоден магазин, постраждалих теж немає. Наша антифа складається з  невеликих груп. Як тільки злочинці побачили  нас озброєних біля магазину – вирішили рухатися далі. Я люблю місто Сногооміш. І велика подяка поліції нашого міста, яка стояла з нами плече до плеча, допомагаючи захищати наш край.”

” Збройне суспільство – це ввічливе суспільство. Любов, а не ненависть. Мир, а не насильство.” – пишуть на своїх сторінках жителі міст.

Плейнфілд, штат Індіана, минулої ночі. Група людей охроняє  магазин зі зброєю.

Айдахо. Штат Тихоокеанського Північно-Західного регіону США.

 

Як свідчить статистика, у США більше 40% сімей мають озброєння, сумарно це понад 390 млн одиниць зброї у руках цивільного населення.

 

Сан Дієго. Біля ресторану Pushkin.

Також, як повідомляє abc7. внаслідок грабежів у Південній Філадельфії застрілили  грабіжника при спробі проникнення в магазин зброї.

Поліцейські заявили, що близько 4:20 ранку, вони знайшли чоловіка на другому поверсі у магазині  з вогнепальним пораненням у голову. На місці події його оголосили мертвим.

Слідчі заявили, що власник магазину зброї повідомив  їх про те, що спостерігав, як на екрані безпеки показують, як троє чи четверо чоловіків використовують різці з дроту, щоб прорватися через ворота та зайти в магазин.

Власник сказав, що він націлив рушницю на чоловіка всередині магазину і вистрілив, влучивши у голову. Двоє-троє інших людей побігли з місця події.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 + 6 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!