Головна / Цікаво знати / Про самостійну прикрасу дзеркала

Про самостійну прикрасу дзеркала

У кожному приміщенні є дзеркало, та й як без нього? Не важливо, це ванна кімната або прихожа, офіс або торговий центр. Але важливо знати, що просто так його не прикріпити. Обов'язково потрібно рама, хоча це задоволення досить недешевий.

Альтернативної заміною може бути варіант з використанням гіпсових багетів в якості окантовки дзеркала. Застосувати цей спосіб можна прямо на стіні, після чого пофарбувавши багет, створити відчуття старовини.
Використовувані профілі ріжуться на відрізки певної довжини. Шпалери поруч з дзеркалом слід видалити, відмочивши їх водою. Стіну в цьому місці обробляють грунтовкою. До стіни дзеркало кріпиться силіконовою мастикою (особливо якщо це дзеркало для ванної кімнати), а щоб воно не сповзло, його знизу слід закріпити планкою (дерев'яною рейкою), яку згодом можна зняти. Поки клей буде сохнути, дзеркало варто притиснути до стіни, але будьте акуратні і не пошкодите його.

За допомогою шпаклювальної маси до стіни кріпляться гіпсові профілі. Вони можуть бути як гладкими оздоблювальними, так і фігурними декоративними. Якщо ширина профілю вас не влаштує, її легко підкоригувати звичайною ножівкою (краще, звичайно, по металу), відпилявши непотрібні частини. Клеюча маса (відрізняється тривалим періодом схоплювання, що робить її використання найбільш зручним), яка буде кріпити багет, повинна трохи виступати по краях профілю. Надлишки потім видаляються кельмою або шпателем.

Кромки багета найкраще обробити водою, так як, наприклад, фігурний багет складно почистити кельмою. Після висихання клею відшліфуйте всі виступи і з'єднання. Після цього обробний матеріал можна пофарбувати, якщо вас не буде влаштовувати білий колір гіпсу. Для цього використовуйте губку, змочену в обраного кольору фарбу. Перш ніж приступити до цього етапу, перевірте фарбу (її насиченість і колір) на окремому шматку багета, щоб не зіпсувати всю роботу і домогтися потрібного результату. Це пов'язано з тим, що гіпс швидко вбирає вологу і, відповідно, фарбу. Після цього вже не вийти зробити тон менш насиченим, тому врахуйте всі нюанси заздалегідь. Для розбавлення фарби використовуйте акварель.

Для золочення багета слід спочатку прогрунтувати його акриловою фарбою світло-сірого відтінку, а після цього необхідно нанести на нього золоту фарбу за допомогою тонкого шматка шовку. А потім темно-зеленим акрилом перекривають золотий.
Завершіть даний процес покриттям безбарвного лаку.

Таким чином, ви зможете самостійно створити оригінальне обрамлення вашого дзеркало, надавши йому стилістичної яскравості.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!