Головна / Цікаво знати / Змагання модельних кораблів в Тернополі – як це було

Змагання модельних кораблів в Тернополі – як це було

Протягом двох днів на території парку в Тернополі проводилися змагання з судномоделювання. Учасниками були 35 вихованців з 9 команд позашкільних установ області.

Цього року змагання проводилися в п’яти класах моделей: до шістдесяти сантиметрів, копії військових, цивільних кораблів і напівкопіі. Також два класи радіокерованих моделей: швидкісні і напівкопч. Учні змогли зробити свої моделі вручну і купити на сайті Дарунок. Вибрати і доглянути готові моделі кораблів на сайті ви можете самостійно. Перед покупкою рекомендуємо звернеться до консультанта магазину.

– Головною умовою участі є те, що кожен учасник повинен принести самостійно зроблену модель. Її школяр робить протягом року під керівництвом тренера. Вихованці гуртків з нетерпінням чекають змагань і готуються до участі. Саме таким чином вони можуть випробувати свої моделі в дії, порівняти свої човни з роботами інших учасників змагань, позмагатися у спритності запуску судів, – каже Наталя Попович.

Організатор змагань, завідувач спортивно-технічного відділу Валерій Посвятовській розповідає, що моделі, зроблені або куплені юними техніками складні, їх можна готувати півроку, рік, а може і більше. Заняття, на яких керівник вчить вихованців конструювати досить специфічні кораблі вимагають багато уваги і зацікавленості. Але це того варте.

– Навіть защеміло всередині. У дитинстві також конструював. Перша моя вітрильна модель-яхта “Мрія”, яку зробив разом з батьком відправилася в тривале плавання по нашому славному озеру. Але залишила мені перспективу в майбутньому очолити надзвичайно цікавий і водночас складний напрямок спортивно-технічної творчості. Судномоделювання – один з найперспективніших, Щорічні змагання є звітом за роботу позашкільних закладах в спортивно-технічному напрямі і суднобудуванні, – каже Валерій Посвятовській.

Змагання приурочені 110-річчю від дня народження Романа Шухевича. Переможцями стали дві команди Залещцкой школи. Інтернет магазин Дарунок надав переможцям запчастини до модельних кораблям. Представники інтернет-магазину також надали всім учасникам змагань знижки. Надала роз’яснення, як купити товар на сторінках магазину, разом вирішили організувати наступний турнір модельних кораблів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!