Цікаво знати

Парасольковий проект об’єднав Белз та Белжець

Белзька міська рада й гміна Белжець стали партнерами спільного парасолькового проекту, який реалізується в програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, "Спільна промоція туристичних можливостей та культурно-історичної спадщини Львівської області, Підкарпатського і Люблінського воєводств", мікропроект №4:"Спільне представлення туристичних, етнічних та культурних особливостей міста Белза (Україна) та гміни Белжець (Республіки Польща) на міжнародному туристичному ринку". Співфінансується він за кошти Європейського Союзу. Його мета – спільне представлення культурних особливостей та туристичних можливостей регіону, поглиблення відносин, співробітництва, обміну та запозичення досвіду в туристичній галузі між громадами та органами місцевого самоврядування. У рамках проекту уже відбулись дві робочо-навчальні зустрічі партнерів у місті Белз та гміні Белжець, на яких партнери окреслили наступні кроки його реалізації. Зокрема, під час першої зустрічі, яка відбулася 17-18 липня у місті Белзі, белзяни представили орган місцевого самоврядування, розповіли про діяльність Державного історико-культурного заповідника. Поділились творчими здобутками міського Народного дому, школи мистецтв та Будинку учнівської творчості. Під час зустрічей, як у Белзі, так і у Белжці, Белзький міський голова Володимир Муха та війт гміни Белжець Анджей Адемек зазначили, що цей проект є важливим для розвитку та поглиблення культурно-економічних відносин між громадами. 

Белзька делегація уже відвідала гміну Белжець, де взяла участь у дожинковому святі, яке щорічно у них проводиться, знайомилася з традиціями, звичаями та старовинними ремеслами польських друзів. Зустріч вийшла цікавою та пізнавальною. В наших сусідів можна перейняти позитивний досвід та надалі співпрацювати в сфері туризму. 

Для цього необхідно провести фахове дослідження туристичного потенціалу та створити базу наявних туристичних, культурних та рекреаційних об'єктів на території містпартнерів. Дослідження триватиме два місяці, згодом проведуть розширений SWOT-аналіз, який дасть змогу доцільніше спланувати подальший розвиток територій міст-партнерів в галузі туризму. Мікропроект триватиме з 1 липня 2014 р. до 30 червня 2015 р.

 Оксана ЛЯХОВСЬКА, координатор мікропроекту.

 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.