Цікаво знати

Зручний диван книжка : основні переваги, недоліки використання і важливі критерії вибору

Сьогодні в будь-якому інтер’єрі приміщень має місце шафа купе. Даний предмет меблів сприяє оптимальному розташуванню існуючої взуття, одягу та інших речей. Але найголовніша перевага – величезна економія місця. Крім того така шафа допоможе заховати криву поверхню стіни, нішу, труби, навіть розширить простір приміщення. Необхідно тільки правильно його вибрати.

Види

Умовно ділиться такі меблі на – корпусні і вбудовану. Як один, так і інший вид мають безліч незаперечних переваг.

Шафа корпусний. Виріб мобільно, підходить практично для будь-якої кімнати. Корпус складається з цоколя, верху, дна, двох стінок – задній і бічний. За необхідності його можна переставляти в будь-яке місце приміщення.

Вбудований. Прекрасно вписується в наявний простір кімнати, в якості складових шафи типу купе виступають стіни кімнати, стеля та підлога. Хоча він монтується тільки раз, зате є досить ергономічним, цілком здатний собою заповнити будь-який кут або нішу. До того ж вартість такого шафи в рази нижче, ніж корпусного.

Особливості вибору для конкретного приміщення

Правильність придбання шафи з пропонованих моделей залежить від місця передбачуваного розташування, дизайну вироби, а також функціональних і конструктивних особливостей:

  • передпокій. У цій кімнаті житла присутність шафи купе з полицями, ящиками дозволить зберігати в належному порядку, як одяг, так і взуття, головні убори, інші аксесуари, типу парасольок, ключів. Також дасть можливість завжди мати під рукою сезонні предмети побуту. Дзеркальні двері дозволяти не тільки оглядати себе перед виходом з дому, але і розширити простір;
  • вітальня. Зазвичай в квартирі / приватному будинку таке приміщення виступає «обличчям» житла. Шафа купе тут зазвичай виступає головним стильовим елементом, тому при виборі важливо приділити особливу увагу кольору предмета меблів, дизайну. Дуже гарне вибирати з безліччю полиць, стелажів, що дозволяють приховати від сторонніх різні предмети побуту, не виняток посуд. Підкреслити інтер’єр можна відкритими полицями, де можна розставити симпатичніше аксесуари, квіти, різні фото;
  • спальна або дитяча. Бажано, щоб конструкція меблів в ці приміщення було обладнано додатковими секціями і полками. Це дозволить завдання зберігання іграшок та інших речей.

598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.