ДАІ інформує

Моя сім’я – за безпеку дорожнього руху

У 2011 р. в Україні у дорожньотранспортних пригодах загинули 227 дітей, ще 4186 неповнолітніх отримали травми. Практично кожна четверта ДТП за участю дітей трапилася через порушення школярами вимог Правил дорожнього руху.

З метою залучення дітей і юнацтва до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міст, заміських дорогах та у сільській місцевості, транспорті Управління Державтоінспекції МВС, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, Моторно (транспортне) страхове бюро України оголосили проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка та фото під гаслом "Моя сім’я  за безпеку дорожнього руху". Він проходитиме з 1 лютого до 15 березня 2012 року. У ньому можуть взяти участь діти трьох вікових категорій: перша  69 років, друга  1013, третя  1416.

Роботи можна виконувати довільною технікою  малюнок, живопис, композиція, фотографія  вони мають відображати тематику, пов’язану безпосередньо з безпекою поведінки на дорогах, вулицях та в транспорті. Малюнки та фотороботи (з обов’язковим зазначенням на зворотньому боці їх назви, прізвища, повного ім’я та віку автора, місця проживання, назви навчального закладу) через школи передають до районних підрозділів ДАІ, які скеровують їх до управління ДАІ Львівської області, а звідти кращі  до Управління ДАІ МВС України.

Роботи, на яких не будуть вказані відомості про автора, не прийматимуть. Термін прийому конкурсних робіт  до 25 березня 2012 р.

Члени журі оцінюватимуть роботи за такими категоріями: актуальність та повнота розкриття теми, рівень володіння технікою виконання, творчий підхід у висвітленні теми (копіювання не допускається). Учасники, які займуть в конкурсі перше, друге, третє призові місця в трьох вікових категоріях, отримають нагороди. Додатково передбачено заохочувальні призи від організаторів конкурсу. Церемонія нагородження переможців та виставка конкурсних робіт відбудеться у квітні 2012 року.

Віталій МАРЦИНЮК,
начальник ВДАІ Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.