ДАІ інформує

На Сокальщині триває операція ДАІ “Перевізник-2013”

З 1 серпня до 10 вересня 2013 року у відділенні Державтоінспекції Сокальського РВ ГУМВС України у Львівській області тривають оперативно-профілактичні заходи на пасажирському автотранспорті "Перевізник-2013". Державні автоінспектори звертають особливу увагу на технічний стан маршруток, автобусів, законність здійснення пасажирських перевезень, виявляють грубі порушення Правил дорожнього руху, перевіряють суб'єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів.

Водії пасажирського траспорту повинні дотримуватись правил зупинки при посадці і висадці пасажирів, вимог  дорожніх знаків, правильно проїжджати перехрестя, не перевищувати дозволеної швидкості.

Є перші підсумки: станом на 5 серпня зафіксовано по два порушення Правил перевезення пасажирів та Правил надання послуг, один водій автобуса проїхав на заборонений сигнал світлофора на залізничному переїзді.

Також тривають заходи під умовною назвою "Небезпечний вантаж" та "Митний контроль".

Державні автоінспектори виявляють порушення митних правил водіями, які керують автомобілями, зареєстрованими в інших державах.

Усіх порушників буде притягнуто до відповідальності.

Ярослав ШПАК,
старший державтоінспектор Сокальського ВДАІ.

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.