Головна / ДАІ інформує / На території Сокальського району тривають заходи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму

На території Сокальського району тривають заходи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму

«Безпечна дорога до школи» – під такою умовною назвою з 20 до 30 січня на території Сокальського району тривають заходи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Їх мета – забезпечити безпеку неповнолітніх пішоходів дорогою до школи.

У минулому році зареєстрована 71 дорожньо-транспортна пригода з вини дітей, у якій одна дитина загинула та 76 неповнолітніх травмовано.

Діти – категорія учасників дорожнього руху, яка вимагає окремої уваги не тільки під час навчального року, а й у повсякденні. Однак вони часто забувають про безпечне поводження на вулиці і дорозі, порушують правила дорожнього руху, чим ставлять під загрозу своє життя і здоров’я. 

Профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму є, власне кажучи, процесом постійного виховання і формування необхідних навичок поведінки дитини в такому небезпечному місці, як дорога.

Працівники ВДАІ Сокальського району звертаються до водіїв з проханням не забувати, що поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною, тож потрібно бути особливо уважним до маленьких учасників руху.

Також звертаємось до дорослих, насамперед, батьків: безпека ваших дітей залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати малюкам основні правила поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш приклад правильної поведінки.

Олег КОЛІНЦЬО, інспектор АТІ ВДАІ Сокальського району ГУ МВСУ у Львівській обл.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!