Головна / ДАІ інформує / На Сокальщині триває тиждень безпеки дорожнього руху

На Сокальщині триває тиждень безпеки дорожнього руху

З 11 по 17 листопада в Україні проводиться Національний тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом десяти місяців 2013 року на території Сокальського району зареєстровано 108 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, в яких загинули 4 людей та травмовані 33. Найпоширенішими порушеннями правил дорожнього руху, що стали причинами дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, є: перевищення водіями швидкості руху – 48 ДТП, порушення правил маневрування – 16 ДТП, недодержання дистанції – 13 ДТП, керування в стані сп'яніння – 11 ДТП.

Працівники відвідали школу № 4 і провели урок учням 5-8 класів про безпечне поводження на дорозі. Учням державтоінспектори роздавали пам’ятки-вклейки у щоденник – щодо дотримання Правил дорожнього руху.

Протягом тижня працівники ВДАІ Сокальського РВ ГУМВСУ проводитимуть профілактичні заходи "Пішохід", "П'яний за кермом – злочинець", "Безпечна швидкість", благодійну акцію "Здай кров – врятуй життя" та інші, спрямовані на зниження аварійності на дорогах нашого району.

Працівники Державтоінспекції Сокальського району просять вшанувати в цей період жертв ДТП, а також вкотре нагадують: неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху, будьте максимально уважними на дорозі. Не ризикуйте своїм житям і житям тих, хто поруч!

Віталій МАРЦИНЮК,
начальник ВДАІ Сокальського РВ ГУМВСУ у Львівській області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen − 11 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!