ДАІ інформує

Триває заміна водійських посвідчень

Багато водіїв забили на сполох: потрібно обміняти водійські посвідчення старого зразка, а бланки не всюди є. В деяких підрозділах МРЕВ ДАІ черги, переполох. Як ситуація з цим в Сокальському районі? До якого числа треба замінити старі водійські посвідчення? Про це кореспонденту «Голосу з-над Бугу» розповів начальник Червоноградського МРЕВ ДАІ Ігор ГОРБАНЬ.

– Заміна паперових водійських посвідчень старого зразка на нові, пластикові, триває до 31 грудня 2013 року. До цього часу всі водії повинні встигнути замінити водійські документи. Обмін посвідчень водія здійснюється згідно з вимогами Закону України «Про єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її соціальний статус». Відповідно до цього документа посвідчення водія, видані з використанням зразка бланка колишнього СРСР, припиняють свою дію з 1 січня 2014 року.

У водіїв, які мають посвідчення старого зразка, є ще досить часу, аби встигнути їх обміняти. Для заміни водійських документів необхідно звернутися в Червоноградський міськрайонний реєстраційно-екзаменаційний відділ ДАІ. Водієві необхідно подати такі документи: водійське посвідчення, що підлягає обміну, паспорт, ідентифікаційний код, два кольорові фото 3х4, екзаменаційну картку водія, медичну довідку встановленого зразка про придатність до керування транспортним засобом відповідної категорії. Вартість бланка – 198 гривень, плюс 4 грн. – комісія банку, тобто в загальному треба заплатити 202 грн. Це можна зробити безпосередньо в касі МРЕВ. Станом на 10 вересня бланками наш підрозділ забезпечений, із цим немає проблем, щоденно 10-20 осіб проходять таку процедуру».

Записала Ольга ДИЛИН.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.