Головна / ДАІ інформує / Щоб дорога була безпечною

Щоб дорога була безпечною

У 2011 р. на Сокальщині скоєно 128 дорожньотранспортних пригод, в них 61 особу травмовано та 6 осіб загинуло. За цей час працівники ДАІ виявили 1254 порушення Правил дорожнього руху. Серед них 167  керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, 130  перевищення швидкісного режиму, 87  керування транспортними засобами без документів, 43  порушення правил проїзду залізничних переїздів, 42  порушення правил проїзду пішохідних переходів, 36  порушення правил обгону, 15  порушення правил проїзду перехресть, 5  створення аварійної ситуації.

Просимо власників транспортних засобів дотримуватись правил швидкісного режиму, дистанції, інтервалу, зустрічного роз’їзду і в першу чергу враховувати погодні і дорожні умови руху транспортних засобів.

Пішоходи мають знати, що під час ожеледиці гальмівний шлях автомобіля збільшується втричі, отож при переході проїжджої частини варто бути обережним та переходити дорогу лише через пішохідні переходи. Якщо в зоні видимості нема переходу, тоді дозволяється переходити її під прямим кутом у місцях, де дорогу добре видно в обидва боки і лише після того, як пішоход впевниться у відсутності небезпеки.

Щоб забезпечити безпеку дорожнього руху, не допустити травмування та загибелі людей у 2012 р., працівники ВДАІ Сокальського райвідділу внутрішніх справ проводять профілактичні заходи щодо виявлення пішоходів, велосипедистів та осіб, які керують гужовим транспортом (віз, сани), котрі беруть участь у дорожньому русі, порушуючи Правила і можуть спровокувати виникнення дорожньотранспортних пригод. До порушників вживаємо заходи адміністративного впливу.

Віталій МАРЦИНЮК,
начальник ВДАІ з ОАТ Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.