ДАІ інформує

У Сокальському райвідділі визначили кращого дільничного інспектора міліції

Дільничний інспектор – одна з центральних фігур в міліції, важлива особа для кожного жителя міста чи села. Щодня, щогодини він працює з людьми, вирішує їх проблеми, допомагає в складних життєвих обставинах. Дільничний інспектор  це покликання душі допомагати іншим.

У Сокальському райвідділі визначили кращого дільничного інспектора міліції. З цією метою у райвідділі міліції було створено комісію з проведення конкурсу.

Перед його початком між дільничними інспекторами міліції провели стройовий огляд. Особливу увагу звертали на дотримання правил носіння форми, належного зовнішнього вигляду, знання стройового статуту Збройних Сил і нормативної бази, яка регламентує їх діяльність. Також провели заліки із складання тестів та практичних занять з функціональної підготовки, знання нормативно-правових актів, тактики дій у типових та екстремальних ситуаціях, вогневої підготовки, фізичної підготовки, першої лікарської підготовки, знань засобів зв'язку та спеціальної техніки, показників роботи, а також відгуків громадян про роботу дільничного інспектора міліції на закріпленій адміністративній дільниці.

У конкурсі перемогу здобув дільничний інспектор Сокальського РВ лейтенант міліції Олег Чемерис. У міліції Олег працює недавно, на посаді дільничного інспектора з 2014 року, проте вже встиг зарекомендувати себе з позитивної сторони. Обслуговує Перв'ятицьку, Княжівську та Смиківську сільські ради, на території яких проживає майже 11 тисяч осіб. Його комунікабельність, доброзичливість, вміння вислухати та допомогти, як словом, так і ділом позитивно впливають на стосунки з людьми і сприяють розкриттю злочинів. Щодня зі своїми проблемами до нього звертаються десятки людей, тож деколи йому доводиться втручатись у зовсім не міліцейські справи, розкривати злочини, вчинені на побутовому грунті. 

З початку 2015 року дільничний інспектор міліції, лейтенант міліції Олег Чемерис особисто розкрив один злочин, склав дев'ять адміністративних протоколів, поставив на облік п'ять насильників в сім'ї.

Також з початку року Олег 14 разів виступав у сільських радах. Тісно співпрацює з громадськістю, систематично залучає до охорони громадського порядку на його адміністративній дільниці членів громадських формувань та громадських помічників. Під час опитування мешканців адміністративних дільниць, які обслуговує Олег Чемерис, люди повідомили, що знають свого дільничного та характеризують його як порядну, дисципліновану та виконавчу людину, оскільки він неодноразово надавав їм допомогу у різних життєвих ситуаціях.

Володимир СПІЧАК,  начальник Сокальського РВ ГУМВСУ в Львівській області.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.