Головна / Про кандидатів в депутати / Кандидат в облраду М.Дмитришин

Кандидат в облраду М.Дмитришин

Балотуючись в депутати до Львівської обласної ради, я представляю політичну партію "Сильна Україна".

В  цій партії зібралися люди, які мають відповідний життєвий досвід, реалізували себе в житті, досягли певних успіхів. Своєю діяльністю, життєвою позицією, вони показали себе відповідальними, професійно підготовленими людьми, котрі заслуговують на пошану та довіру, і для яких вибори – це не можливість працевлаштуватися в органах державної влади, а, перш за все, можливість застосовувати свої знання, досвід на користь громад району, області, країни.

В наш час роль місцевого самоврядування  постійно зростатиме, і тому від позиції представників громад  залежатиме розвиток району загалом, і окремого населеного пункту зокрема. Саме тому важливо, щоб представницькі органи  місцевої влади були сформовані із депутатів професійно підготовлених і відповідальних за прийняття тих чи інших рішень.

Розуміючи, що для вирішення проблем облаштування міст та сіл Сокальського району, потрібні відповідні рішення державних органів влади, зокрема Львівської обласної ради, я буду виступати за їх прийняття.

Для прозорості дій органів державної влади, маю намір висвітлювати кожен зроблений мною крок щодо вирішення проблем Сокальського району у засобах масової інформації.

Я народилася, виросла і проживаю у селі Поториця Сокальського району.  Але знають мене не лише тут. З 2007 року працювала начальником Сокальського відділення “Укрсиббанку”, з 2008го була керівником групи відділень банку в Західному регіоні, а з 2010 року – начальник Червоноградського відділення “Укрсиббанку”.

Кожен має зробити вибір, виходячи із свого розуміння того, кому можна довірити представництво Сокальського району у Львівській обласній раді.

Якщо ви вважаєте, що моя кандидатура відповідає зазначеним критеріям, то виконання обов"язків депутата обласної ради, який представляє інтереси жителів Сокальського району, буде для мене не лише виявом вашої довіри, а й відповідальності перед вами.

Україна стане сильною, коли буде захищена людина, активною   громада і дієвою  влада.

Україна буде сильною добробутом її громадян, їх економічною незалежністю та правовою і соціальною захищеністю.

Україна сильна благоустроєм кожного села  і міста, дієвістю місцевої влади, якісною функціональністю соціальних служб, закладів освіти та культури.

Мирослава ДМИТРИШИН – кандидат в депутати до Львівської обласної ради  по Сокальському мажоритарному округу №49 від ПП “Сильна Україна” .

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!