Про кандидатів в депутати

Кандидат на сільського голову Стенятина

Народилася  14 червня 1984 року в с. Стенятин. Там навчалася у школі, згодом поступила в Львівську комерційну академію на спеціальність «правознавство», яку успішно закінчила у 2007 році. З 2008 року працює юристконсультантом ТзОВ «Терра Віта+», член Сокальського районного осередку політичної партії «Фронт Змін».

Молодь – за зміни!

Одна з особливостей  цих виборів до місцевих  рад полягає в тому, що на різні виборчі посади балотуються молоді енергійні люди, яких можна віднести до нового покоління. Як правило, вони мислять і діють поновому. Молодь завжди за зміни, адже пов’язують своє майбутнє саме з рідним селом. Таких людей чимало в новій політичній силі «Фронт змін». І одна з них  Ленько Мар’яна Зеновіївна  симпатична цілеспрямована жінка, яка висуває свою  кандидатуру на Стенятинського сільського голову. Нещодавно я попросила п. Мар’яну  відповісти на декілька запитань:

–  Скажіть, а що саме спонукало Вас, молоду жінку, висуватися на посаду сільського голови ?

–  Я народилася в  Стенятині, тут живуть мої батьки, моя родина. І щоденно я бачу, як тяжко працюють односельчани, а їхня праця мало ціниться. Мені не байдужа доля моєї маленької батьківщини  Стенятина, саме тому я йду на посаду сільського голови, щоб підняти село до кращого рівня, аби мої односельчани пишалися своїм селом, а молодь залишалася жити і створювати сім’ї в селі.

– Які нагальні проблеми села вирішуватимете насамперед?

– Найболючішою темою, мабуть, як і у кожному селі, є місцеві дороги. Тому найперше добиватимусь хоча б  часткового ямкового ремонту, бо в селі багато автовласників, які сплачують податки до місцевого бюджету, а ремонту дороги давно не бачили. Пріоритетними напрямками моєї роботи є створити нові робочі місця, залучення додаткових коштів для розвитку села. Буду домагатися модернізувати електропідстанції так як є нестача потужності. Жителі села не мають можливості користуватися побутовими послугами.

– Яким чином плануєте це зробити?

– Ось, наприклад, дитячий садочок у селі переповнений, добре було б відкрити ще одну групу, а це додаткові робочі місця. Сприяти розвитку підприємництва, хочу що б у нашому селі працювала перукарня, майстерня ремонту взуття, аптека. Сподіваюся, у нас із підприємцями буде тісна співпраця і сільська казна буде наповнюватися.

– Що ще плануєте зробити для села?

– Я бачу як тяжко працюють селяни на землі, а збуту с/г продукції немає. Тому хочу відкрити пункти прийому с/г продукції. Також у моїх планах відкрити ігровий майданчик, де молоді мами з дітьми зможуть проводити вільний час. Хочу аби маршрутки частіше їздили у село Роятин, бо люди змушені пішки ходити в с. Стенятин аби добратися до райцентру. Проблемою є доїзд дітей до школи. Буду вирішувати питання про виділення окремого «Школярика» для нашої школи. Молодь у вихідні немає де проводити свій вільний час, тому сприятиму проведенню дискотек, вечорів у Народному домі.  

– Що хочете сказати на завершення до жителів сіл?

– Мені не байдужа доля Стенятина, я  хочу зробити село сучасним, яке матиме перспективу для розвитку. Забезпечити кожному жителю достойне життя та впевненість у кращому майбутньому. Все це я зможу зробити тільки з вашою підтримкою та допомогою. Ми разом з сільською громадою повинні  розвивати наше село  і робити все для покращення його благоустрою.

– Дякую за розмову.

Розмову вела Ольга РОМАНЮК.

Мар’яна Зеновіївна ЛЕНЬКО – кандидат на посаду Стенятинського сільського голови.

Голос Сокальщини на GoogleNews