Про кандидатів в депутати

Наталія Карташова: «За словом – діло!»

Кандидат на посаду міського голови м. Сокаль: «Я люблю своє місто. Тут я народилася, тут пройшло моє дитинство та юність, тут я живу та живуть мої рідні, друзі та знайомі. І, як кожен з вас, мрію, щоб Сокаль процвітав та молодів, ставав сучасним та красивим. Ось чому й вирішила балотуватися в кандидати на міського голову, бо впевнена, що зумію, зробити його таким. Я добре знаю проблеми міста та  його мешканців, реально оцінюю його економічний, фінансовий та людський потенціал. Водночас усвідомлюю всю відповідальність за долю міста, його мешканців, яку беру на свої плечі, бо уже маю досвід роботи у Сокальській РДА на посаді голови Сокальської райдержадміністрації. Повірте, це хороша школа».

Працюючи у Львівському інституті МАУП, а потім у Сокальській РДА, Наталія Карташова набула чималого досвіду у роботі, сформувалася як особистість та мудрий й толерантний керівник. Ось що про неї говорять:

Павло ТКАЧУК, генераллейтенант, доктор історичних наук, професор, начальник Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного:

– Наталію Карташову знаю як сильну, незалежну, цілеспрямовану особистість. Вона є лідером, володіє такими якостями як проникливість та вміння зосередитись на поставленій меті. Знаючи Наталію, впевнений, що на посаді міського голови вона зможе значно краще виконувати обов’язки господарника та впорається з речами, які просто не під силу чоловікам. 

Віктор ШЕМЧУК, доктор юридичних наук, науковий консультант Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України, Генеральний прокурор України травеньчервень 2007 року, голова Львівської ОДА березеньжовтень 2013 року:

– Наталію Павлівну знаю як людину державну, як доброго господаря та патріота Сокальського краю. Вимоглива до себе та підлеглих, тому працювати з нею не завше просто. Наталія Павлівна цілеспрямована та наполеглива. Як керівник і друг – вона надійна. Вона з когорти тих, хто не боїться брати на себе відповідальність. Виконання доручень за нею перевіряти було не потрібно. Вона – людина слова. Сказала – зробила. 

Тарас СИРОТИНСЬКИЙ, заступник голови правління Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України»:

– Пані Наталя – успішна, самостійна, впевнена у собі та своїх діях жінкалідер. Знаю, що як міський голова, вона буде вболівати за Сокаль. Вона не боїться владних кабінетів, якщо питання стосується відстоювання інтересів своєї території. Пані Наталія володіє гарною рисою – вмінням домовлятися та переконувати, а для керівника – це, вкрай, важливо. Пам’ятаю, що у час, коли Сокальщину замело снігом, вона не грілася у своєму теплому кабінеті, а їхала у замети до людей, забезпечуючи їх теплим чаєм та канапкою, паралельно вміло організовуючи роботу по розчистці доріг. Вона  була на всіх проблемних ділянках до тих пір, поки не прогорнули дорогу. Ми, чоловіки, дивувалися її витривалості та вмінню тримати себе в руках в таких екстрених ситуаціях. Хоча від сильного морозу та вітру обмерзали руки, обличчя. Це мене тоді здивувало.

Андрій ТУРКОЛЯК, ексначальник Сокальської ОДПІ:

– У 2012 році Наталія Павлівна не допустила ліквідацію Сокальської податкової служби шляхом приєднання до Червоноградської ОДПІ. Від так це дало можливість зберегти робочі місця та не допустити незручності для підприємців району.

Оксана ЗАНЬКО, лікарофтальмолог Сокальської ЦРЛ:

– Знаю, що за ініціативи Наталії Павлівни та за фінансової підтримки ДП «Датський текстиль» у нашу поліклініку було придбано діагностичне обладнання, яке є одним із найкращих в області. Апарат полегшує діагностику органів зору. Багато людей стикаються з проблемами порушення зору, хворобами очей, захворюванням сітківки, тому змушені були їздити на діагностику до обласної лікарні. Сьогодні, завдяки придбаному діагностичному обладнанню, ми маємо можливість у Сокалі точно діагностувати та лікувати очні захворювання. 

Йорген СЕДЕРХОЛМ, генеральний директор ДП «Датський текстиль»:

– ДП «Датський текстиль» функціонує на Сокальщині понад 14 років. Повірте за цей час довелось співпрацювати і спілкуватись з багатьма головами райдержадміністрацій та районної ради. За ці роки проблеми, що виникали, вирішувалися порізному. Деякі керівники влади намагалися допомогти позитивно вирішити усі питання, інші створювали більше проблем для нашої компанії і пропонували рішення, які суперечили звичному європейському мисленню, тому ми відмовлялися від таких рішень і від подальшої співпраці.

У найважчих періодах з Наталією Карташовою працювалося найлегше, ми завжди знаходили порозуміння та компромісні рішення. Вона – людина слова, мудрий керівник, який може повести за собою, патріот свого міста та району. Це я побачив, коли вона як голова РДА  намагалася залучити інвесторів в район, гірко переживала за невдачі. Старалася щось організовувати для дітейінвалідів та для багатодітних родин. Думаю, що й надалі пані Наталія залучатиме інвестиції в Сокаль, а це сприятиме його соціальноекономічному розвитку.    

Голос Сокальщини на GoogleNews