Про кандидатів в депутати

Олег Мусій: “Лише гуртом ми зможемо змінити країну”

В Сокалі розпочав діяльність районний осередок “Громадського руху "Народний контроль". Відтепер в моїй депутатській приймальні (вул. Шептицького, 44) гуртуються не лише скаржники на діючу владу, місцевих чиновників, а й активні дієві громадяни. Активісти "Народного контролю" мають твердий намір прийти у владу всіх рівнів, змінивши прогнилих наскрізь попередників, показати нову якість політики, відповідальність та чесність перед виборцями.

Час пасивного очікування, безпідставних сподівань на те, що представники політичних сил старої формації з корупційними принципами і злодійськими звичками діятимуть в наших інтересах і боротимуться за наші права, минув. Діюча влада остаточно дискредитувала себе. Окрім себе та найближчих побратимів сьогодні сподіватися нема на кого, вірити нема кому, адже ми бачимо, що цементується стара олігархічно-корупційна система, яка руйнує державу. Зараз країні вкрай потрібні нові молоді незаплямовані політики. Тому закликаю всіх, кому не байдужа власна доля, повірити у свої сили, взяти ситуацію в свої руки, приєднатися до тисяч людей, для яких найвищою цінністю є ідеали Майдану, обрати гідну владу і ретельно контролювати її діяльність. У нас є лише один спосіб змінити ситуацію у своєму селі, місті, країні на краще  самим навести лад у державі. 

Єдина політична сила, в складі якої я вважаю за можливе працювати заради майбутнього  це “Громадський рух "Народний контроль". Я свідомо вийшов з парламентської фракції партії "Блок Петра Порошенка", оскільки ця сила, лави якої зараз активно поповнили колишні регіонали та представники збанкрутілого "Народного фронту", абсолютно не виправдала ні моїх сподівань, ні сподівань моїх виборців. Я вірю людям, які боролися і продовжують боротися з беззаконням різних режимів, які не змирилися з несправедливістю, які виборювали волю країни під час Революції Національної гідності і боронять її незалежність на сході. Це справжні патріоти, їхні слова не розходяться з вчинками. За них говорять їхні справи. Саме тому я з ними і всіх закликаю разом з нами змінювати країну в кожному конкретному місці. 

Олег МУСІЙ, член Політради партії "Громадський рух "Народний Контроль".

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews