Про кандидатів в депутати

Про кандидата до Львівської облради Романчук М.А.

КАНДИДАТ У ДЕПУТАТИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ по Сокальському виборчому округу №50
Михайло Адамович РОМАНЧУК

Народився 3 листопада 1959 р. в м. Червоноград Львівської області. Навчався у Червоноградській ЗСШ №2, Червоноградському гірничому технікумі, вищу освіту здобув у Міжнародній академії управління персоналом м. Львів.

Трудову діяльність розпочав з 1982 р. у Західноукраїнському виробничому об’єднанні по видобутку вугілля на посадах підземного електрослюсаря, гірничого майстра.

З 19841989 рр.  служив у Радянській армії, після служби повернувся у виробниче об’єднання "Укрзахідвугілля", де продовжував працювати гірничим майстром.

З 1991р. працював директором на приватних підприємствах "Рома" та "Вемо".

З 2007р. працює головою правління Відкритого акціонерного товариства фабрики "Рата".

Від народження проживав у м. Червонограді, з 2004 р. з сім’єю проживає в м. Великі Мости. Одружений, має два сина і чотири доньки.

Веде активну громадську і політичну роботу.

Депутат районної ради четвертого скликання, член виконкому Великомостівської міської ради, голова осередку партії Промисловців і підприємців України у м. Великі Мости.

 

Михайло Романчук :

У Великих Мостах я живу і працюю недовго, але мостівчани і люди з сусідніх сіл: Двірці, Реклинець, Борове, Бутини, Острів, мене знають дуже добре, і знають мої можливості.

Реконструйовані та відновлені мною ВАТ “Фабрика "Рата" в м. Великі Мости, ВАТ “Червоноградський ДОК" в с. Острів, побудована меблева фабрика на території колишнього колгоспу "Мир" в м. Великі Мости, дали змогу отримати понад п’ятсот робочих місць. В теперішній час мною ведеться реконструкція заводу хімволокна у м. Сокаль. Після його відновлення планується запустити меблеве виробництво і створити на цих площах понад тисячу робочих місць. Таким чином частково вирішиться проблема створення нових робочих місць в районі.

Я розумію, що окрім виробничих, у районі є ще й багато побутових і соціальних проблем. Актуальними проблемами для регіону залишаються підвищення якості медичного обслуговування, ремонт шкіл, медичних закладів та доріг, проблеми очисних споруд, горіння торф’яників та незадовільний екологічний стан місцевості. А також відсутність сміттєпереробних заводів, стан газифікації навколишніх сіл, та об’їзної дороги в м. Великі Мости. Не буду давати "голих" обіцянок, лише скажу, що максимально будемо працювати над кожною проблемою нашого регіону.
На вирішення цих проблем потрібні роки та десятки мільйонів гривень, які відсутні у міських і сільських бюджетах.

За волею виборців та у співпраці із міськими і сільськими у депутатськими корпусами, я згоден вирішувати насправді ключові питання для Сокальського району, джерелом вирішення яких не будемо приховувати, має стати обласний бюджет.

Якщо ми не будемо керувати своєю долею, долею нашого села, міста, району, області, держави, то ніхто не принесе нам добробуту та процвітання. Я вірю, що кожна людина має свою місію у цьому житті. Хтось навчає, хтось працює, хтось керує…

Моя місія  об’єднати в обласній раді однодумців для відстоювання та захисту інтересів нашого району. І нести відповідальність перед виборцями, які мені вірять, що мої цілі щирі і досяжні.

Дорогі мої виборці, разом з вами ми подолаємо всі негаразди і проблеми.

Слава Україні!

 

В ГАРМОНІЇ З ЛЮДЬМИ, ПРИРОДОЮ І СВОЄЮ СОВІСТЮ

Хто ж такий Михайло Романчук? Про нього своїми думками діляться його товариші, знайомі, робітники і люди, які трапились на його життєвому шляху.

Наталія СЕРБА,
головний бухгалтер ТзОВ "Вемо":
– Свого часу Михайло Романчук заснував фірму "Вемо”, "ГалВемо", "Ромкар", нині цими підприємствами керують інші, а він очолює цілу корпорацію.
Знаю Михайла давно, ще коли він починав майструвати свої перші меблі у двокімнатній квартирі. У гаражі робив дерев"яні каркаси, привозив їх у своє помешкання. В одній кімнаті проживали дружина з двома дітьми, а вітальню він переробив на майстерню, і саме там створював свої перші крісла та диванчики, які здавав у комісійний магазин. Згодом в Острові орендував тарну базу, і біля себе згуртував невеличкий колектив, і ці ентузіасти почали виробляти вже більшу кількість меблів, хоча верстати ще були саморобні. Проте з тієї "кустарщини" вийшли висококваліфіковані майстри, які розпочали свій бізнес в меблевому виробництві. Це "Мебель Сервіс"  одне з найпотужніших підприємств на Радехівщині, яке очолює колишній працівник і учень Михайла Адамовича  Юрій Лящук, а у Червонограді фірма "Майстер", якою керував Ігор Францішко, вчителем котрого був М. Романчук. Купивши акції фабрики "Рата", спочатку задіяли виробництво лише в одному цеху, а далі пішло … Нині це ціла корпорація. На фабриках "Рата" і "Вемо" виробляють меблі, на Червоноградському ДОКу майстри творять казкові дерев"яні дачні будиночки, приміщення для стилізованих ресторанчиків, кав"ярень. А незабаром меблі складатимуть на території колишнього Сокальського заводу хімволокна, де нині Михайло Романчук проводить реконструкцію, і найближчим часом і тут розпочнеться робота. Незадовго буде створено більше 1000 робочих місць. А вже сьогодні наші меблі постачають у різні куточки України, їх купують у Франції, Фінляндії та Росії.
Коли Михайло Адамович розпочинав власний бізнес, то мав закінчений Червоноградський гірничий технікум, але у справах фінансових, виробничих розбирався не гірше дипломованих спеціалістів. Проте згодом, незважаючи на свій досить зрілий вік, закінчив вищий учбовий заклад. Цей керівник вміє і хоче розуміти людей, вникає у їх проблеми і намагається безкорисливо допомагати.
Любить свою велику родину, адже у нього шестеро дітей, виховує їх за Божими законами. Веде здоровий спосіб життя, щоранку бігає по 25 кілометрів, незалежно від погоди. Його син та внук займаються мотоспортом. Михайло тішиться їх спортивними здобутками.

Ярослав РОЙКО, головний інженер ВАТ "Рата", президент футбольноспортивного клубу "Рата":
– Ініціатором, засновником і найбільшим спонсором футбольноспортивного клубу "Рата" є Михайло Романчук. Без його підтримки футбольна команда у Великих Мостах не відродилася б, не стала б на ноги. Щороку він виділяє клубу по 1015 тис. грн., а також транспорт на поїздки на спортивні змагання. Вважаю, що наші великомостівські футболісти добиваються непоганих результатів. І юнацький, і дорослий склад команд стають призерами районних турнірів. Активним вболівальником нашої команди під час футбольних баталій є Михайло Романчук.
У нас з Михайлом Адамовичем є ще мрія відкрити хоча б декілька відділень ДЮСШ у Великих Мостах, адже славно, якщо діти спортом займаються, а свій вільний час не просиджують у барах і льохах за пляшкою спиртного.

Ольга ЛИЧКО, завуч Великомостівської музичної школи:
– У Великих Мостах Михайла Адамовича люди називають "наш Романчук". Отож наш Романчук  людина толерантна, доступна, кожен може прийти до нього зі своїми проблемами, і він, якщо матиме змогу, не залишить нікого напризволяще.
Говорять, що він любить спорт, але я це саме можу сказати стосовно музики. Якщо нашим юним музикантам треба поїхати на конкурс, то хто надає транспорт, звичайноРоманчук. Всі стенди, стелажі у бібліотеці безкоштовно виготовила фабрика "Рата", а ще у наших класах стоять столи, крісла подаровані цією ж фірмою. Наш ансамбль "Росинка" виступає на сцені в костюмах, гроші на які виділив Михайло Романчук.
Нині його донька Наталя навчається у нашій школі грі на двох інструментах: фортепіано та саксофоні, і батько цікавитьтся її успіхами.

Ігор ПИЛИПІВ, директор Великомостівської музичної школи:
– Михайло Адамович  людина публічна, його знають у місті, як одного з найбільших спонсорів. Нині мешканці Сокальщини збирають кошти на пам"ятник Провіднику ОУН Степанові Бандері у м. Великі Мости, кожен офірує, що може. Але на початку, саме Михайло Романчук зрушив з місця цю роботу. Він заплатив 6 тис. грн. за виготовлення макету майбутнього пам"ятника, скульптор створив скульптуру у мініатюрі, і люди мали змогу оглянути, як виглядатиме справжній пам"ятник в майбутньому. Також саме він виділияв 15 тисяч гривень на граніт, з якого пам’ятник буде зроблений. Але і далі він готовий фінансувати роботи, матеріали і це не остання його лепта у цій громадській справі. Він належить до партії промисловців і підприємців, отож підтримує різні національнопатріотичні починання.

Галина СТАДНИЦЬКА, директор Великомостівського НВК "ЗШ IIII ст.ліцей":
– Протягом трьох років підприємство, яким керує Михайло Романчук, оплачує видання шкільного часопису "Шкільний кур"єр". Не кожна школа може похвалитися справжньою газетою, яка друкується у справжній друкарні. А у нас є така можливість завдяки Михайлу Адамовичу. До того часу, поки у районі не працювала програма "Шкільний авитобус", транспорт з "Рати" підвозив наших учнів з навколишніх сіл до школи. Михайло Адамович  людина слова. Якщо щось пообіцяв, то обов"язково зробить. Коли б школа до нього не зверталася, він завжди знайде можливості допомогти. На урочистій шкільній лінійці з нагоди останнього дзвоника троє учнів отримали грошову винагороду від директора корпорації Михайла Романчука за відмінне навчання.

Наталія ДОМАШОВЕЦЬ, Великомостівський міський голова:
– Михайло Адамович  член виконкому міської ради. І якщо він береться за якусь справу, то обов"язково доводить її до кінця. Він  не байдужий споглядач, а людина діла. Сказав зробив. Треба машину, трактор  Романчук дав. Спонсорує День міста.
Якщо виникає потреба, то соціальні служби звертаються до нього з просьбою виділити кошти на придбання подарунків перед Різдвяними святами.

Микола ШАГАРОВ, керівник благодійного фонду "Дитячі стежки":
– Велика заслуга Михайла Адамовича, що саме цей будинок ми облаштовуємо під Центр опіки дітейсиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Тут знайдуть опіку, захист, притулок, умови, наближені до сімейних, двадцять вісім діточок, яких доля обділила найсвятішим  батьківською любов"ю. І от вже з 2006 року ми займаємось спорудженням цього дому. Сподіваємось на другий рік закінчимо будівництво. У нас є ще й інші спонсори, але до Михайла Романчука ніколи не треба йти по допомогу, він сам привозить, або перераховує досить часто по 1015 тисяч грн., як йому виходить. Часто заїжджає до нас, дивиться що ми робимо і бачить, що нам потрібно.
Адже цей заклад дуже потрібний не лише для Великих Мостів, а загалом для Сокальщини, бо тут ми готуватимемо сиріт для всиновлення. Бо ж дитині навіть найкращий сиротинець не замінить сім"ї. Це добре розуміє Михайло Адамович, коли йому було 1,5 рочки на шахті загинув батько. Він знає як тяжко, коли дитину виховує одна мама, а наші вихованці не матимуть нікого. Ми для них шукатимемо батьків і сім"ю.

Отець Дмитро, настоятель Святоуспенської церкви у Великих Мостах:
– Чимало можна говорити про благодійництво і доброчинство Михайла Романчука, котрий багато допомагає нашій церкві. Але це людина, котра дбає за свою душу. Насамперед, працює над власними вадами, а не шукає їх в когось. В гармонії живе зі своєю совістю. Думає не лише про себе і свою родину, а й про ближнього.

Ганна СТЕЛЬМАХ, швея, мешканка с. Бутини:
– Я вже більше десяти років працюю на підприємстві "Рата". Мені тут добре, насамперед, тому, що вчасно отримую заробітну платню. Тут добрі умови праці. Чисто, охайно, тепло. Оновлюється техніка. У багатьох цехах працюють роботи. Є хороша їдальня, де смачно готують. Де б я у своєму селі чи навіть у Великих Мостах знайшла роботу? З навколишніх сіл нас привозять на фабрику автобусом. Директор Михайло Адамович Романчук справді дбає за нас, не на словах, а на ділі.

Дмитро ГОЛЬЦОВ, керівник відділу страхової компанії "Альянс":
 На світовому ринку страхова компанія "Альянс" працює вже понад сто років, на Україні – поки що лише п"ять. Але в різних регіонах ми знаходимо людей, котрі розуміють корисність нашої співпраці. Нещодавно була укладена угода з ВАТ "Рата" в особі Михайла Романчука на страхування 300 осіб працівників фабрики на суму 70 тис. грн. на особу протягом страхового періоду. Тобто підприємство "Рата" сплачуватиме щороку за кожну застраховану особу по 600 грн., а в разі необхідності кожен робітник, який захворіє, може отримати медичну допомогу на суму 70 тис. грн. в рік В цю суму входить амбулаторне та стаціонарне лікування, і придбання медикаментів. Наша страхова компанія має укладені угоди з 850 клініками України. Наприклад, якщо застрахований працівник захворіє, він повинен звернутися до лікарякуратора (буде визначений лікартерапевт у Великомостівській лікарні), котрий продіагностує , назначить лікування і в разі потреби може направити у клініки Львова, Луцька , Києва… За медикаменти, які виписав лікар у рецепті, пацієнту не треба буде оплачувати, все це йде за рахунок страхування. Якщо з нашим клієнтом трапиться якась травма чи нещасний випадок, чи людина захворіє у будьякому іншому місті України, то і там без проблем її приймуть медики і нададуть кваліфіковану допомогу, за яку не потрібно буде платити. Вигода хворому ще й від того, що людина може домовитись з лікарем на відповідний, зручний йому, час. Михайло Романчук є на Сокальщині першим керівником, котрий застрахував своїх працівників.

Михайло ГОДІСЬ, робітник, голова осередку партії "Собор":
– На меблевих підприємствах, якими керує Михайло Романчук, працюють цілими родинами. Моя сім"я теж тут трудиться. І мушу сказати, що Михайло Адамович хазяйнує добре. Людей не ошукує. Викупив акції, з робітниками розплачується, не так як інші керівники, що акції забрати вміли, а про людей забули. Дай Боже, щоб більше таких господарів у нас на Україні було. Бо Михайло Романчук і працює, і живе похристиянськи
 

СЛОВО ДО ВИБОРЦІВ

Ми з Вами живемо у нелегкий час зневіри, де постійно обіцяють щось краще, а стає все гірше. Сьогодні звертаюсь до виборців, щоб Ви нарешті зупинили цю брехню, і це у Ваших силах! Подивіться, як велика політика поділила нас, українців на схід і захід  на синіх, білих, помаранчевих, зелених, жовтих, смугастих і спонукає до розбрату, сварки між собою, аби доказати, що одна політична сила краща за іншу. Сьогодні у нас є можливість зупинити це.

Не треба голосувати за гасла, які пропонують Вам різні політичні сили, а голосуйте за конкретних людей, які живуть разом з Вами. Котрі вже сьогодні показали, як вони дбають за майбутнє України, створюючи робочі місця у Вашому місті чи селі, які живуть проблемами Вашого населеного пункту і вирішують їх.

Пам"ятайте, які б змістовні програми кандидати у депутати Вам би не пропонували – кожна потребує фінансування. Якщо будемо жити однією ідеологією, то економіку нам не підняти до відповідного рівня, а отже – життя кращого нам не бачити. Не обіцянками треба створювати робочі місця, а конкретними справами – ось кроки до нашого з Вами незалежного процвітання.

Будемо працювати – будемо мати.

Будемо мати – будемо багаті.

Будемо багаті ми – багатою буде держава.

А багата держава – то незалежна держава.

Любіть Україну працею!

Вибирайте депутатів за їх ділами і тих, що живуть з Вами у Вашому селі, місті, районі, у Вашій Малій Батьківщині.

Слава Україні!

З повагою – Михайло РОМАНЧУК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.