Головна / Про кандидатів в депутати / ЖІНКИ-ПОЛІТИКИ – ДІЛОВІ ТА РОЗУМНІ

ЖІНКИ-ПОЛІТИКИ – ДІЛОВІ ТА РОЗУМНІ

Кожна політична сила на вибори до місцевих рад в своїх списках має представників «слабшої» статі. А чи насправді вони такі слабкі? Та ні! У підсвідомість жінки закладено, що вона є матір’ю, дружиною, господинею. Це різні складні і важливі обов’язки. І виконує вона їх одночасно. Тому жінка, яка приходить у політику чи бізнес, думає і піклується про оточення, колектив, країну так само, як про свою сім’ю. Закон родини жінка підсвідомо переносить на державний рівень: турботу про близьких, уважність, чуйність, доброту, дипломатичність, гнучкість. Жінкиполітики бачать у політиці те, чого не можуть або не хочуть розгледіти чоловіки.

Ми добре знаємо, і пам’ятаємо у Верховній Раді жінку – лідера Юлію Володимирівну Тимошенко, її «Блок Юлії Тимошенко», її прем’єрство в уряді, нещодавно, як кандидата на пост Президента України, та перемогу у більшості областях України.

Політична партія «ВО «Батьківщина», на чолі якої надзвичайно сильна жінка, лідер Юлія Володимирівна Тимошенко, з невеличкої команди у Верховній Раді, що повстала проти пострадянського режиму, згодом перетворилась на півмільйонну гвардію відданих людей, на успішну провідну політичну силу України. Жінки, які є членами партії «ВО «Батьківщина» працюють, як в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, так і в різних галузях економіки регіону. Вони пройшли не простий шлях, сповна відчули на собі і гіркоту поразок, і радість перемог. Вони ніколи не боялися відповідальності і завжди прагнули гідно відповідати на виклики часу.

І поруч з нами є такі жінки, які є розумними лідерами, дбають про громадську справу, які можуть повести за собою інших. Серед них Оксана Михайлівна Зарічна. Сокальська районна партійна організація «ВО «Батьківщина» висунула її кандидатом на посаду Жвирківського селищного голови.

Оксана Михайлівна народилася в 1967 році в смт. Жвирка. Має вищу освіту та добрий досвід роботи у органах місцевого самоврядування – є депутатом Сокальської районної ради, головою депутатської фракції «Блоку Юлії Тимошенко» у Сокальській районній раді. Свою трудову діяльність пані Оксана розпочала в 1988 році після закінчення Львівського сільськогосподарського інституту за кваліфікацією економіст по бухгалтерському обліку в сільському господарстві у колгоспі ім. 40річчя Жовтня (с. Ланкове, нині Теляж). За 18 років, які пропрацювала у місцевому господарстві займала різні посади: головного економіста, начальника плановофінансового відділу та директора реорганізованого у ТзОВ «Городиловичі» сільськогосподарського підприємства с. Ульвівок (хоча внаслідок реорганізацій змінювались форми господарювання та назви). Такі посади можуть обіймати лише ділові, фахові та впевнені в собі люди. Робота з людьми – це важка робота – це різні думки, характери, долі людей…

Протягом чотирьох років Оксана Зарічна працювала на посаді заступника голови Сокальської райдержадміністрації з питань економіки, фінансів та сільського господарства. І як керівник району, і як депутат Сокальської районної ради від «Блоку Юлії Тимошенко» п’ятого скликання дбала про забезпечення економічного та соціального розвитку району. Адже основна увага депутатів Сокальської районної ради була спрямована на покращення матеріальнотехнічної бази установ освіти, медицини, культури, об’єктів соціальноекономічного та культурного розвитку органів місцевого самоврядування. Вона уважно ставилася до виборців, допомагала вирішувати їхні наболілі питання. На мою думку, Оксана Зарічна вміє працювати для громади, почути її проблеми і потреби, бути щирою, відвертою та терплячою. Вона йде з добром до людей.

Я вірю, що партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», лідером якої є жінка – Юлія Володимирівна Тимошенко, завжди буде серед людей, для неї не буде інших вищих інтересів, ніж інтереси співгромадян. Це – партія, яка відстоює національні цінності та ідеали, європейський вибір та демократію, збереження української влади в Україні.

Шановні жителі Сокальщини! Дорогі жвирківчани та жителі села Завишня! Вибір за Вами. Будьте розумні та далекоглядні. Вибирайте тих, хто достойний цього і може щось зробити для нашої громади. Прийдіть 31 жовтня 2010 року на виборчі дільниці, віддайте свої голоси за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та підтримайте кандидата на посаду Жвирківського селищного голови – Оксану ЗАРІЧНУ, дайте їй шанс довести, що жінка може бути біля керма і творити майбутнє нашої громади.

Євгеній МУЗИКА, довірена особа кандидата на посаду Жвирківського селищного голови, голова Сокальської міської партійної організації «ВО «Батьківщина».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!