Друга світова

В Сокалі відзначили День пам’яті та примирення – 9 травня

Щороку в травні відзначаєм День пам’яті і примирення. Дорогу ціну заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю вікову історію війні (1939-1945 рр.). Не щезне у людській пам’яті, не піде у забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу, його боротьба, його перемога. Не можна забути тих, хто віддав життя для щастя інших. 9 травня на сокальському старому цвинтарі біля пам’ятника Невідомому солдату присутні пом’янули загиблих воїнів у Другій світовій війні.

У заході взяли участь голова районної ради Микола Пасько, перший заступник голови Сокальської РДА Ірина Задолинна, секретар Сокальської міської ради Остап Климчук, депутат Львівської обласної ради Сергій Касян, військовий комісар Сокальського РВК Микола Лисак, голова спілки ветеранів Сокаля Алла Вавринчук, Леонід Саприкін зі Соснівки, донька ветерана Софія Пастернак.

Голова районної ради, зокрема, підкреслив, що «ціна у Другій світовій війні сплачена неоціненна. Висока ціна і теперішньої війни. Подолали ворога зі заходу, переможемо і загарбника зі сходу! Слава героям!»

Під час урочистостей ведуча Галина Дробиняк зачитала список ветеранів, нагороджених відзнакою «70 років визволення України від фашистських загарбників». На жаль, більшість із тих, кого було представлено до нагороди, за станом здоров’я не прийшли. Голова районної ради Микола Пасько вручив відзнаку сокальцю Михайлові Васильовичу Мисаку.

На завершення присутні виконали духовний гімн «Боже великий єдиний нам Україну храни!» і поклали квіти до пам’ятника.

Василь СОРОЧУК.

В Сокалі відзначили День пам'яті та примирення - 9 травня

В Сокалі відзначили День пам'яті та примирення - 9 травня

В Сокалі відзначили День пам'яті та примирення - 9 травня

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews