Духовне життя

28 квітня в Цеблові на Сокальщині відбудеться буде відслужена Свята Літургія

28 квітня виповнюється 100 років з дня смерті Слуги Божого, отця Кирила Селецького.

З цієї нагоди, у суботу, 28 квітня, в селі Цеблів, в церкві Безсрібників Косми і Дем’яна, буде відслужена Архиєрейська Свята Літургія, за участю усіх священників Сокальсько-Жовківської єпархії на чолі із  Владикою Михаїлом Колтуном. Розпочнеться служба об 11 годині. Про це радіо «Сокаль» розповів священник УГКЦ, отець Віктор Семен – адміністратор храму.

В рамках вшанування пам’яті о.Кирила Селецького, з 22 квітня в село Цеблів запрошені редемптористи отці Василь та Ігор зі Львова, які будуть проводити духовні місії. Вони розпочинатимуться зранку о 8 годині, утрення, а з 9 години Свята Літургія, після неї проходитиме наука, а о 19 годині продовження.

В ході місії священник відповідатиме на різні питання парафіян, також він буде відвідувати людей вдома, звертаючи особливу увагу на хворих.

26 та 27 квітня в центрі Цеблова буде служитись загальний молебень – розповів адміністратор церкви Безсрібників Косми і Дем’яна УГКЦ, отець Віктор Семен. Організатори запрошують всіх бажаючих взяти участь у молитвах. Зазначимо, отець Кирило Селецький народився 29 березня 1835 року в селі Підбуж на Львівщині. У 1860 році прийняв ієрейські свячення. З 1874 по 1918 роки був парохом села Жужеляни та приєднаної до неї парафії села Цеблів. Відзначився праведним житям та великою посвятою у служінні. У 1898 році в селі Цеблів засновує Згромадження сестер святого Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії, яке зараз активно діє в Україні і за кордоном. Помер отець Кирило Селецький 28 квітня 1918 року. Похований у селі Цеблів у свої келії.

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.