Духовне життя

6 квітня вулицями Сокаля пройшла театралізована Хресна дорога

6 квітня жителі та гості Сокаля мали унікальну нагоду пройти молитовною ходою вулицями міста, споглядаючи театралізовану Хресну дорогу, яку провели учасники товариства українських студентів-католиків “Обнова” з м. Івано-Франківська, для того щоб духовно піднести парафіян у часі Великого посту.

Розпочалося дійство біля катедрального храму святих апостолів Петра і Павла. Далі Хресна хода прослідувала до Сокальської гімназії, церкви Архистратига Михаїла, повз будівель Сокальської районної ради, райдержадміністрації і міської ради, пам’ятника Шевченку до районної лікарні і з поверненням до храму Петра і Павла. Від однієї стації до іншої  рухалася машина, на якій була оформлена сцена, де на зупинках актори відтворювали  страсні події. Кульмінація – сцени «Розп’яття» та  «Воскресіння» – відбулися на подвір’ї катедрального храму святих апостолів Петра і Павла.

   6 квітня вулицями Сокаля пройшла театралізована Хресна дорога   6 квітня вулицями Сокаля пройшла театралізована Хресна дорога

Серед учасників Хресної ходи були представники районної влади, керівники та працівники різних організацій і підприємств, молодь, діти та велика кількість вірних, які у молитві бажали пережити з Христом його дорогу до Воскресіння через Голгофу, розважали над темами гріха, любові до ближнього, прощення, страждання та смерті.

Хода, із її духовним піднесенням та театралізованим супроводом студентів-католиків «Обнова» з Івано-Франківська, зібрала понад тисячі людей.

6 квітня вулицями Сокаля пройшла театралізована Хресна дорога   6 квітня вулицями Сокаля пройшла театралізована Хресна дорога  6 квітня вулицями Сокаля пройшла театралізована Хресна дорога

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.