Духовне життя

Більшість депутатів Львівської обласної ради не хочуть, щоб у школах викладали “Християнську етику”

Львівська обласна рада не підтримала звернення до центральних органів влади про викладання предмету «Християнська етика» в школах, яке ініціювала фракція ВО «Свобода». Цю ініціативу розглядали на сесії облради 15 травня 2018 року і вже вдруге вона не набрала достатньо голосів. Про це повідомили кореспондента КРИСТИНОПІЛЬ.INFO у прес-службі Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Як зазначив у своєму виступі голова фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич, до фракції звернулася Християнська благодійна  організація «Христове милосердя» із проханням підтримати звернення про викладання «Християнської етики». Цю ініціативу підтримують інші організації. Також її схвалила Громадська рада при Львівській облдержадміністрації.

«Якщо ми прагнемо будувати нашу державу на засадах добра і справедливості, дбати про добробут українців, то маємо починати із належного виховання дітей та молоді.

Християнська мораль плекає не тільки певні норми поведінки, але і виховує людину у любові до Бога, до своєї землі, до родини. Ось чому християнське виховання повинно здійснюватися не лише у сім’ї, але й у дитячих садках, середніх та вищих навчальних закладах.

Вважаємо, що треба забезпечити розвиток християнської, моральної, національно-культурної освіти дітей, зокрема запровадити у всіх навчальних закладах як обов’язковий (за рахунок інваріантної складової) предмет «Християнська етика», – йдеться у зверненні.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.