Духовне життя

Благодатний вогонь з Єрусалима знову запалав у храмах та оселях Сокальщини

На Великдень у багатьох храмах та оселях Сокальщини запалав Благодатний вогонь, що зійшов у Єрусалимському Храмі Гробу Господнього.  Пізно ввечері у суботу, 14 квітня, Благодатний вогонь літаком привезли із Єрусалима до Києва, а звідти чартерним рейсом – до Львова.  На львівському летовищі Благодатний вогонь зустріли кілька сотень осіб – священики різних конфесій, львівська інтелігенція та віряни, активісти Львівської обласної організації партії  “ВО «Батьківщина», які згодом розвезли лампадки із Святим світлом у всі райони Львівщини.

В храмах Сокальщини Благодатний вогонь засвітився за північ.  Вже четвертий рік поспіль, завдяки сприянню народних депутатів України від фракції «БЮТ-Батьківщина» Миколи Ковзеля, Степана Курпіля та Віктора Швеця жителі нашого краю мають можливість запалити лампадки від Благодатного вогню.

Приємно, що цього року на летовищі зібралося ще більше вірян, особливо священнослужителів, аби тисячі мешканців Сокальщини змогли доторкнутись до чуда Благодатного вогню та принести його до своїх осель.

Чудо Вогню над Гробом Господнім в Єрусалимі є особливим таїнством присутності благодаті Святого Духа у християнській Церкві. Вже близько двох тисяч років, напередодні Великодня, у Єрусалимському храмі Гробу Господнього сходить Благодатний вогонь. Це диво не може пояснити сучасна наука, а для християн воно служить ще одним ствердженням їхньої віри.  До цієї події ретельно готуються, її очікують з трепетом душі: а раптом цього разу Святе світло, так називають його греки, не з’явиться? Для віруючих людей це означатиме кінець Божої благодаті та кінець світу. Та Бог – милосердний, і щоразу посилає своїм вірним знак, який свідчить, що він поруч, що він не покидає людей у їхньому нелегкому земному житті.

Користуючись нагодою, хочу висловити слова вдячності за підтримку та розуміння священнослужителям Сокальського району, а саме: отцям-деканам УГКЦ Володимиру Юськіву, Петру Якимцю, Петру Звіру, Богдану Лилику, о. Михайлу Назару (УПЦ КП), о. Володимиру Жарському (УАПЦ) та всім нашим духовним наставникам, хто своєю жертовною працею щоденно наближає творення Української Самостійної Соборної Держави. Також дякую однопартійцям, колегам-депутатам та друзям – Юрію та Михайлу Кругліям, Роману Козорізу, Василю Кобаку, Тарасу Процюку, Василю Курилу, Богдану Сороці, Роману Кокотню, Степану Рису, Лідії Правенко, Віктору Сухинюку та іншим за допомогу у здійсненні нашої чергової доброї спільної справи задля утвердження моральних основ українського народу. •Христос Воскрес!  Воскресне Україна! 

Олег КОЖУШКО, голова Сокальської районної організації партії «ВО «Батьківщина», голова депутатської фракції «Батьківщина» в Сокальській районній раді.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.