Головна / Духовне життя / Бог – це любов

Бог – це любов

Як звільнити своє серце від усякої непотрібної тривоги і зберегти в чистоті свою душу? Одним з чудових засобів є прощі до святих місць. Є усесвітньо відомі Люрд, Фатіма, Меджугор’я, у якому впродовж 30ти років об’являється Матір Божа, у своїх посланнях закликаючи людей до молитви і посту.

Багато таких святих місць є й на нашій Батьківщині, зокрема на Львівщині, Тернопільщині, Івано-Франківщині.

Швидкоплинно промайнув довгоочікуваний весняний день, який провели у Страдчі (неподалік від Львова, 17 км), де ми – багатодітні сім’ї зі

Спілки багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина» – знову відчули себе єдиною християнською родиною, яку нам невтомно допомогли творити духовні провідники і наставники храму св. ап. Петра і Павла м. Сокаля – о. Ярослав Кащук та о. Ярослав Валюх.

Незважаючи на свою велику зайнятість, бачачи потребу багатодітних сімей у спілкуванні з Богом, о. Ярослав Валюх разом з іншими священиками знайшов час для прощі з багатодітними сім’ями у с. Страдч на Хресну дорогу.

Ми дізнались про давню історію цього святого місця, побували у печері, де є церква Матері Божої Нерушимої Стіни. На стінах Святилища збереглися дві висічені ікони. Назва Страдч походить від «терпіння, страждання». Татари запалили вогонь в печері, де заховалось біля двох тисяч людей, які загинули разом з ченцями.

За народними переказами після Страдецької трагедії зійшла з неба Пречиста Діва Марія та оплакувала закатованих татарами людей.

Страдецька земля також освячена кров’ю двох блаженних: о. дра Миколи Конрада та дяка Володимира Прийми, які були жорстоко закатовані у 1941 р. енкаведистами. Поховали їх на Страдецькій горі. Страдецьку церкву відзначали численні Римські Папи, надавши великі відпусти.

Виявляється, Хресна дорога з Єрусалимським відпустом у Страдчі дає можливість віруючому в будьякий день прийти на прощу, відправити набожество Хресної дороги і отримати повний відпуст своїх гріхів. Це Марійське місце наділене особливими благодатями з Неба. І підтвердженням цьому є безліч ласк зцілень, навернень у наш час.

Хресна дорога принесла нам і нашим дітям велику духовну користь – це була нагода щось покращити у своєму житті. Ми ще раз переконались, що Бог – це любов, яка є безмежною і дає можливість кожній людині зробити свій вибір у житті, повернутись до Бога і відкрити своє серце до цієї любові. Цією божою любов’ю та благодаттю так хочеться поділитися з цілим світом, близькими, рідними, потребуючими, щоб і вони відчули її блаженство.

Ірина РУБАХА, заступник голови Сокальського осередку Спілки багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина».
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!