Духовне життя

Бог – то любов

Тиждень духовності, який проходив у Спасівській загальноосвітній школі ІІІ ст. мав на меті привернути увагу до важливості духовного розвитку наших дітей, був наповнений цікавими і змістовними заходами.

Розпочався він тематичною лінійкою «Творче Всесвіту, Царю могучий! Запали добротою серця», спільною молитвою учнів та вчителів під проводом пароха о. Андрія Палюха, який є частим гостем школи. Разом помолилися за всіх дітей, їх наставників, родини, духовних провідників народу, за толерантне ставлення до людей з особливими потребами, за любов і мир.

У школі був створений куточок духовності «Христос-учитель», де представлені фоторепродукції з історії спасіння людського роду ціною хресної смерті Ісуса Христа. Доповненням до нього стала виставка дитячих малюнків «Сторінками Біблії». Цікавою була і виставка книг «Довірмося Богові і просім Його», яку підготувала вчителька Іванна Борис. Члени театрального гуртка філії Сокальської школи мистецтв ім. В. Матюка, під керівництвом Мар’яни Костюк, підготували виступ «Т. Шевченко – духовний провідник українського народу». Діти відроджували народні звичаї, співаючи гаївки під керівництвом Надії Стащенко. Задуматись над часом посту і помолитись допомогла музична презентація «Шляхом покаяння».

Найбільшою подією тижня духовності стала хресна дорога, яку провели учні 8 класу з отцем Андрієм. Молилися разом усі: учні, вчителі, парафіяни храму св. Йосафата. Проходячи стаціями, діти щиро співчували терпінням Ісуса Христа і перепрошували його.
У рамках тижня духовності проходили години класних керівників, тематичні уроки християнської етики, присвячені посту і молитві.

Неможливо переоцінити його значення. Діти мали нагоду краще зрозуміти, якою великою ціною ми відкуплені від смерті – ціною терпінь Сина Божого і Господа нашого Ісуса Христа, який віддав за нас останню краплю своєї святої крові, щоб ми повірили, що Бог є любов.

Ірина РУБАХА, вчитель християнської етики.

Голос Сокальщини на GoogleNews