Духовне життя

Богородичне свято Різдво Пресвятої Богородиці

Богородичне свято Різдво Пресвятої Богородиці (Друга Пречиста), є однією з найвагоміших сторінок святкового календаря українського народу.
Возносячи молитву Господу, завжди зверталися і до Пріснодіви Марії – благодатної заступниці та охоронниці людей, Богородиці, яка стала об’єднуючим началом між Богом і родом людським.

З давніх давен Різдво Пресвятої Богородиці відзначається як свято справжньої радості. У ці дні не працювали, не постували, а після молитов у храмі збирали веселі гостини.

Тож, дотримуючись прадавніх традицій, поособливому, відзначили цей день вихованці Опільського НВК•«ЗШ І ст. – дитячий садок» під керівництвом вчителя християнської етики Галини Дмитрів.

В акції «Одягни вишиванку» взяли участь не тільки діти, а й усі працівники НВК. Також долучилося багато батьків. 

З поклоном, квітами та молитвою постали усі перед фігурою Божої Матері, яка є поруч із НВК. Оскільки заклад дуже близенько біля церкви, то вся процесія вирушила до Храму Божого та разом з о. Тарасом відслужили молебень до Пречистої Діви.

«Пустіть дітей, щоб до мене приходили, і не забороняйте їм, бо таких є царство Боже. Лк. 18:16» – цитатою з Євангелія почав свою промову настоятель храму.

У молитві зносилися маленькі рученята за мир в Україні, за щасливе повернення наших вояків, за маму і тата, за здоров’я та успіхи у навчанні.
Дітки розказали, за що вони молилися, продекламували вірші на честь Богородиці та поклали квіти до ніг Матері Божої.

«Тільки у любові до Бога, до Божої Матері та у твердій вірі нам вдасться виховати справжніх патріотів, майбутнє нашої України» – такими словами завершила виховний захід директор НВК, вчитель християнської етики – Галина Дмитрів.

Людмила РАНЦЯ, вчитель Опільського НВК.

«ВСІ КВІТИ ТОБІ, ПРЕЧИСТА ДІВО!»

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.