Головна / Духовне життя / Колядки і щедрівки над комарівським ставком

Колядки і щедрівки над комарівським ставком

Вже традиційно в день свята Богоявлення на честь того, що Ісус Христос хрестився поза храмом, освячують воду в Комареві (урочище "Ставки"). І цього року було не менш людно під час свята. Перш ніж освятити воду, гості милувалися колядками у виконанні учасників художньої самодіяльності Комарівського народного дому "Просвіта" під керівництвом Галини Климчук.

Освятили воду о. Іван Бігун та о. Олег Дякович з Червонограда. Щороку все більше і більше людей купаються в йорданській воді, а цьогоріч купалось багато дітей, які теж з радістю та силою волі занурювались у цілющу воду. Адже люди після такого купання відчувають силу душі й тіла та не хворіють протягом року.

Другий рік поспіль на свято завітали гості з військової частини м. Великі Мости. Вони частували гостей свята смачною юшкою, гречкою з м'ясом, запашним чаєм та гарячим вином. Також військові розклали велику палатку для переодягання.

Велика подяка від громади директору агрофірми "Білий Стік" Олегу Іванчині, котрий забезпечив усіма продуктами та соломою.

Місцеві активісти С. Сироїд, М. Тиктор, А. Мудь та інші розклали ватру, облаштували сходи до води, навозили дров, зробили каблук зі смереки, а підприємці О. Хижинська, У. Іванчина та М. Плечінь надали кошти на закупівлю одноразового посуду.

Ще довго над комарівськими ставками лунали колядки і щедрівки. Усі люди були вдячні організаторам за таке свято.

Надія БІЛИК,
Волицький сільський голова.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!