Головна / Духовне життя / Літо з Богом

Літо з Богом

Велика сила ласк Господніх! Із глибокою вірою, з відкритим серцем та прагненням самовдосконалення понад сто школярів Сокаля та Забужжя декілька днів перебували у Зарваниці. Для них організували табір "Христос  посеред нас".

Священик кафедрального собору св. ап. Петра і Павла міста Сокаль о. Ярослав Валюх та о. Йосип Скоробагатий зі Забузької парафіяльної церкви взяли на себе відповідальність за організацію перевезення, проживання та побуту у таборі, здійснення християнського навчання, надання всесторонньої допомоги відпочиваючим. Своїм ставленням до справи, діями й вчинками повсякчас подавали приклад для наслідування, як жити з Господом.

Допомагали їм вчителікатехити Ірина Рубаха та Галина Кравчук, які проводили уроки християнської моралі, семінари, презентації, організовували конкурси, ігри. За п`ять днів вони замінили дітям мам і водночас стали їх духовними наставниками.

Роботу здійснювали за віковими категоріями. То й відпочиваючих розділили за віком у групи: "Янголятко", "Смайлики", "Преображенні телепузики". Незважаючи на веселі назви, навчання охоплювало серйозні теми пізнання себе і світу, пізнання Господа: "Святі Таїнства  співдія Бога і людини", "Притча про блудного сина очима дітей", "Безмежна сила Божої любові". Це дало можливість учням оглянутись назад, проаналізувати свої вчинки та підсилити прагнення жити з Богом у серці, сформувати стійкий "імунітет" проти негативних впливів на життя в майбутньому.

Учасники табору відвідали святі місця Марійського духовного центру "Зарваниця", склали поклін Чудотворній іконі Матері Божої, причастилися цілющою водою із джерела св. Анни, занурювались у святу купель, здійснювали очищення душі через сповідь, св. Причастя, молитву у парафіяльній церкві Святої Трійці та у підземній церкві Собору Зарваницької Матері Божої.

Під омофором Пречистої Діви Марії всі подорожуючі пройнялися неабияким благословенням в ім`я високих ідеалів  служити Богові та Україні.
Насиченим та плодотворним був час, проведений у Зарваниці. Цікаво і різноманітно організоване дозвілля, де діти розкрили свої творчі здібності та приховані таланти через пісню, танок, декламування поезії, у здійсненні колективних творчих справ.

Незабутнім залишиться у пам`яті вдячних школярів вечір прощання із Зарваницею, який був багатий на приємні несподіванки: ватра, забави, веселощі, розваги, печена на багатті ковбаска з присмаком диму й ароматом вечірніх сутінок. А скільки радості приніс прощальний феєрверк, що освітив міріадами зірочок темряву ночі…

Діти були дуже зворушені, отож в одному пориві високо підкидали організаторів табору та святкового дійства, котрі зуміли за короткий час об`єднати понад сотню палаючих сердець і чистих душ у єдину духовну спільноту. І для кожного із них кожен день, проведений у таборі, зорітиме незгасним спогадом впродовж життя. Спливе час, а вдячність за ці незабутні дні для сьогоднішніх школярів переросте в глибоку шану до людей, вірних своєму покликанню та обов`язку.

Валентина та Світлана КРИЦЬКІ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!