Духовне життя

Львівська архиєпархія взяла участь в акції до Стрітення від екобюро

Референтура Бюро УГКЦ із питань екології у Львівській архиєпархії у співпраці з парафією Святого Андрія Первозванного, що на вул. Варшавській у м. Львові, долучилися до Всеукраїнської екосоціальної акції «Зігрій вбогого світлом стрітенської свічки».

Парафіяльна молодь і діти з батьками, а також бабусями та дідусями, зібравшись у парафіяльній Біблійно-катехитичній школі, взяли участь у майстер-класі із виготовлення стрітенських свічок з натуральної вощини, який провів о. Сергій Довба, референт Бюро УГКЦ із питань екології у Львівській архиєпархії. Упродовж двох годин парафіяни власноруч виготовляли свічки з натуральної вощини, які взяли до своїх домівок, щоб освятити на свято Стрітення Господнього.

Складені за стрітенські екосвічки пожертви парафіяни передали спільноті Святого Егідія, яка впродовж багатьох років проводить харитативне служіння, готуючи та годуючи щочетверга гарячими вечерями вбогих, безпритульних і малозабезпечиних осіб у м. Львові.

Так, уже в четвер, 25 січня, благодійні кошти від реалізованої акції були втілені в добро для тих, котрі в потребі, та підтримку безтермінової ініціативи УГКЦ «Нагодуй вбогого».

Департамент інформації УГКЦ,

Голос Сокальщини на GoogleNews