Головна / Духовне життя / Львівські студенти під час Хресної Ходи молилися за добру долю для України

Львівські студенти під час Хресної Ходи молилися за добру долю для України

Сьогодні, 1 квітня, у парку імені Івана Франка у Львові студенти провели Хресну Ходу, під час якої молитвою просили Господа про мир і спокій для рідної держави.

Свідком події була репортеркаОлена Маляренко.

Надвечір кілька десятків львівських спудеїв зібрались біля пам’ятника Каменяреві, біля підніжжя монументу із запалених лампадок вони виклали хрест. Як пояснив капелан ЛНУ ім. Івана Франка отець Тарас Островський, цією акцією Церква вкотре закликала молодь до роздумів про сьогодення нашої держави та про майбутнє України.

«Студентська молодь для нас є важливим рушієм громадського суспільства, крім того, за нею – майбутнє нашого народу, нашої нації. І найголовніше – нашої Церкви. Будемо молитись та звертатись до Бога, аби наші сподівання про мир та спокій в Україні настали», – сказав о. Тарас Островський.

Як розповіла учасниця Хресної Ходи студентка факультету журналістики ЛНУ ім. Франка Анастасія, в Україні нині склалася така ситуація, що Молитва стала важливою для кожного її громадянина. Тому, на переконання студентки, молоді люди повинні підтримувати ініціативи Церкву та звертатись до Всевишнього з проханнями про Мир для країни.

«Ми кожного дня молимося за наших воїнів на Сході, за їхнє щасливе повернення і за нашу перемогу. Погода сьогодні холодна, але в нас є вогник у душі – наша віра. І це зігріває», — поділилася думками  майбутня журналістка Анастасія.

Присутні помолились за мир і спокій в Україні біля пам’ятника Франкові, опісля процесія рушила довкола університетського парку. Студенти несли попереду величезний хрест і запалені лампадки. Дорогою учасники зупинялись задля спільної молитви та розважали над страстями Ісуса Христа, яких Він зазнав перед розп’яттям.  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen − 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!