Духовне життя

На Львівщині перевіряли дотримання священнослужителям та мирянами святкування Великодня

Сьогодні, 19 квітня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький перевірив дотримання карантинних заходів.

Зокрема, очільник Львівщини відвідав храми міста Львова та перевірив дотримання священнослужителям та мирянами святкування Великодня.

«Сьогодні, як ніколи, проходячи непростий період нових випробувань, кожному з нас потрібні єдність і сила духу. Але навіть на свято не варто забувати про небезпеку коронавірусу. Так, аналізуючи статистику захворілих в Україні, в останні дні можна відзначити певну стабілізацію. Різкого стрибка не сталося й завдяки свідомості громадян, які дотримуються самоізоляції. І це слід продовжувати. Розслаблятися зарано. Розслаблятися небезпечно», – наголосив очільник Львівщини.

Також Максим Козицький подякував мешканцям області, які дослухалися до заклику облдержадміністрації, правоохоронців, духівництва та демонструють чітку громадську відповідальність за здоров’я та життя своє та своїх рідних.

У святкові дні охорону публічного порядку на Львівщині щодня забезпечують близько 3 тисяч правоохоронців – співробітники служб та підрозділів поліції Львівщини, патрульні поліцейські, військовослужбовці Національної гвардії України, офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.

Правоохоронці патрулювали поблизу кожного з близько двох тисяч храмів, де відбувались освячення пасок та Великодні богослужіння.

«Ми задіяли максимальну кількість співробітників поліції безпосередньо на вулиці –залучили їх до роботи з людьми. Грубих порушень публічного порядку та карантинних обмежень виявлено не було – мешканці у переважній більшості проявляли свідомість й допомагали поліцейським», – підкреслив  начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський.

Нагадаємо, що у Пасхальні дні віряни не зможуть потрапити до храму на богослужіння, однак зможуть долучитися до них через онлайн-трансляцію. Нагадуємо, що під час богослужінь у храмі можуть бути присутні лише священнослужителі та церковнослужителі, а також ті, хто забезпечує проведення богослужінь і трансляції.

Максим Козицький перевірив дотримання карантинних заходів мешканцями Львівщини

Максим Козицький перевірив дотримання карантинних заходів мешканцями Львівщини

Максим Козицький перевірив дотримання карантинних заходів мешканцями Львівщини

Максим Козицький перевірив дотримання карантинних заходів мешканцями Львівщини315439287

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.