Головна / Духовне життя / Багатодітні родини побували на прощі

Багатодітні родини побували на прощі

Страдч – відпустове місце. Нещодавно з трепетом у душі члени Сокальського осередку спілки багатодітних сімей "Щаслива родина" зібрались на прощу до цього надзвичайного місця. Тут, вслухавшись, у молитві чуємо Божий голос, тут відпускаються гріхи, про які ми справді шкодуємо.

Сонячним ранком наш автобус рушив у Страдч. З молитвою дорога минула непомітно. У відпустовому місці ми провадили Хресну Дорогу, в якій взяли участь діти. Вони з великою вірою звертались до Господа. А далі розпочалась урочиста і багатолюдна Служба Божа, на яку прибули прочани з інших областей. Щонеділі тут відправляють Служби Божі, а двічі на місяць відбуваються нічні чування.

Далі ми побували у Печерській Лаврі, де зберігся старовинний кам'яний хрест, а в глибині печер висічені в скелі образи.

Нам хотілось подовше затриматись у цьому печерному храмі, відчувалась дивовижна благодать, яка охоплювала кожного, хто потрапив сюди. Хоч ці печери є місцем поховань сотень людей, проте тут по-особливому відчувається Божа присутність.

Зазвичай всі, хто доторкнувся до цих святинь, мають велике бажання вернутись сюди, щоб очистити душу і знов відчути, наскільки близький Бог до людей і як Він нас любить.

Світлана ЯБЛОНСЬКА,

голова Сокальського осередку ЛО ГО "Спілка багатодітних сімей "Щаслива родина".

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

9 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!