Духовне життя

Молодіжна Хресна дорога у Белзі

Белз – благодатна свята земля. Комплекс сакральних споруд урочища Замочок у м. Белзі, збудований на початку ХХ століття на місці Княжого дитинця, став місцем паломництва українців, поляків, людей зі всього світу – православних та католиків, відколи сюди повернувся образ Белзької Богородиці, вивезений з Белза 1382 р. до польського міста. У 2005 р. у каплиці cв. Валентина на Замочку встановлено лазерну копію Белзько-Ченстоховської Матері Божої. Відродилася Хресна дорога на Замочку, яку щомісяця проводить отець Олексій Яворський. 

У неділю, 5 липня, відбулася Молодіжна Хресна дорога. До Белзького Замочку прибули белзяни, жителі навколишніх міст та сіл – діти, молодь, люди старшого віку. Цього разу Хресна дорога була наповнена розважаннями молоді над проблемами, які виникають у світі та перешкоджають людині зустріти Христа і йти його дорогами. Хресна дорога – це чудова нагода, щоб хоч трохи спинитися у щоденному вирі неспокійного сучасного життя і присвятити одну годину оздоровленню і очищенню власної душі. Це час для роздумів над місцем Бога у світі, у суспільстві, у родині, роботі, у стосунках з друзями і колегами. Це час сакраментальних питань і відповідей між Богом і людиною. Зворушливі слова розважань та піснеспівів белзької молоді – учасників Молодіжної Хресної дороги залишили глибокий духовний слід в серцях присутніх на молитві.

Наприкінці Хресної ходи всі учасники помолилися за мир в Україні і за тих, хто охороняє нашу державу на сході. Після молитви, о. Олексій Яворський подякував Ганні Іванусь – організатору молодіжної Хресної дороги та її учасникам, заохотивши молодь і надалі активно долучатися до парафіяльного життя і запросив усіх взяти участь у Хресній дорозі, що відбудеться 9 серпня.

Галина МАКАЧКА, м. Белз.

 

 

       

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.