Головна / Духовне життя / На Львівщині створили Раду єпископів

На Львівщині створили Раду єпископів

Раду єпископів утворено у Львівській області. Вона стане майданчиком для міжконфесійного спілкування та зустрічі місцевих ієрархів з очільниками Львівської обласної державної адміністрації. Така зустріч єпископату Католицьких і Православних Церков у Львівській області з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою відбулася у вівторок, 28 квітня, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

До складу Ради увійшли правлячі єпископи п'яти Церков, що сумарно охоплюють 88,5% усіх релігійних громад області. Окрім владик, які мають свій осідок у Львові, у засіданнях Ради можуть брати участь очільники ще чотирьох інших єпархій цих Церков на Львівщині.

Із боку Церков участь взяли: владика Димитрій (Рудюк), Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП, владика Макарій (Малетич), Митрополит Львівський УАПЦ, архиєпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський РКЦ, владика Венедикт (Алексійчук), єпископ-помічник Львівський УГКЦ, а також ієромонах Маркіян (Каюмов) – повноважний представник владики Філарета (Кучерова), Єпископа Львівського і Галицького УПЦ. Від облдержадміністрації на зустрічі був присутнім також заступник голови Юрій Підлісний.

Завдання Ради полягатимуть у двох основних площинах: обговорення сучасного стану і вирішення проблем Церков на Львівщині, складних моментів міжцерковних стосунків тощо; сприяння державній владі у таких сферах як турбота про збереження довкілля, стійкий розвиток, суспільну мораль, громадянську свідомість (зокрема, щодо захисту цілісності держави, опіки над потерпілими під час війни та сім’ями загиблих) тощо.

Засідання Ради єпископів відбуватимуться за круглим столом як за участі керівництва Львівської ОДА у її приміщенні, так і "у власному колі". Головуватимуть на них очільники конфесій за чергою. Вони ж скликатимуть колег на ці зустрічі, що відбуватимуться, зазвичай, раз у квартал або ж за нагальної потреби.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!