Головна / Духовне життя / На Сокальщины зустрічали та вклонялися іконі з мощами українського блаженного Миколая Чарнецького

На Сокальщины зустрічали та вклонялися іконі з мощами українського блаженного Миколая Чарнецького

Бажаними гостями були сестри-монахині Згромадження Сестер Пресвятої Родини, які протягом десяти років ведуть катехизацію на щорічних канікулах з Богом.

31 липня у Тудорковичах відбулась урочиста зустріч ікони з мощами українського блаженного Миколая Чарнецького. Процесійним ходом мощі були перенесені до храму Різдва Пресвятої Богородиці, де о. Степан Ділай, настоятель парафії, відслужив акафіст і розповів про життя блаженного священномученика. Після чого парафіяни могли приступити до ікони, щоб доторкнутися до святих мощей і попросити про заступництво апостола українського народу Миколая Чарнецького.

Ікона з мощами блаженного Миколая Чарнецького пробула у Тудорковичах протягом трьох днів. Знаково, коли з усіх вулиць мешканці села поспішали, щоб приклонитися перед іконою.
Ввечері 3го серпня відбулося прощання із мощами блаженного. Сестра Домініка розповіла цікаву історію життя блаженного Миколая Чарнецького, разом помолилися, а о. Степан Ділай благословив парафіян, і кожен ще раз зміг приклонитися до ікони і попросити про допомогу святого у своїх потребах. Потім такою ж урочистою ходою мощі перенесли до церкви Перенесення Мощей Святого Миколая, що знаходиться у с. Войславичі.

Водночас діти та парафіяни ходили на катехизації, які проводили сестра Домініка та сестра Вікентія. Науки були присвячені Року Божого Милосердя. Кожен день розпочинали із Святої Літургії, далі із дітьми займалася сестра Вікентія, розмовляли про створення світу, про діла милосердя та життя Ісуса Христа. Для закріплення матеріалу проводились різні творчі завдання та ігри, а також співали пісні.

Із старшими займалася сестра Домініка, де також розважали над створенням світу, про життя перших людей на землі, про первородний гріх, про милосердного самарянина. Парафіяни почерпнули багато нового, хоча здається, ну хто не знає, як Бог створив світ, але, повірте, глибина цього знання є надто великою.

Цей тиждень був справжнім чудом для тудорківчан та войславчан, бо почерпнули благодать мощей блаженного Миколая Чарнецького та отримали зернинки християнської правди та милосердя від монахинь Згромадження Сестер Пресвятої Родини.

Вікторія ШЕПЕЛЮК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!