Головна / Духовне життя / Не зміліє джерело духовності на Сокальщині

Не зміліє джерело духовності на Сокальщині

Наділивши кожну людину талантом, Господь прикрасив цей світ. І краса ця – у плодах праці кожного.

19 грудня 2000 року настоятелем церкви Пресвятої Трійці в с. Боб’ятин був призначений отець Петро Палюх. З того часу село ожило. Парох згуртував навколо себе сільську громаду. До церкви потягнулись діти і молодь. Отець Петро став для всіх нас тим променем, що несе в світ світло Божої любові, віри і надії. Священик не тільки зцілює людські душі. Він залишає в серцях парафіян щиру вдячність за ревну молитву, за мудрі науки, за розраду у хвилини розпачу. Парох вчить нас дякувати Господу за кожен прожитий день, за кожну хвилину життя, перепрошувати

Всевишнього Бога і ближнього за погані вчинки і злі думки вже сьогодні, не чекаючи більш слушної нагоди.

Отець Петро заохочує молодь полюбити Христа і піти за його покликом. Саме з благословення отця Петра на нашій парафії стільки свячених покликань. Це він допоміг нам збагнути, що життя – це шлях, який не закінчується, а продовжується там, за порогом вічності.

У всьому пароху допомагає його дружина Леся. Їмость Леся – добра християнська мати, Ангелхоронитель духовності, берегиня сімейного тепла, добра і затишку. Це людина, яка відзначається жертовністю, щирістю, готовністю допомогти. Людина, яка несе в собі доброту, радість життя і мудрий порадник для чоловікасвященика.

З нагоди 10-річчя служіння на парафії благаєм для Вас у Всевишнього Бога міцного здоров’я. Хай сьогодні наші молитви і щира подяка линуть в небесні простори, перед Престол Всевишнього Господа за Ваші спільні духовні плоди, які пробудили наші серця і надалі пробуджують серця молодих людей.

Дорогий наставнику! Хай Господь благословить Вас своїми молитвами, а Святий Дух і надалі провадить Вас дорогою ревного священичого служіння. Хай за Вашу працю Вам буде щира вдячність від людей на землі, а від Господа – нагорода у вічності.

Зі словами вдячності і любові семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Й. Сліпого О. АНГЕЛЬЧУК, М. МУЖ, Р. ПАЦУЛА, А. ВОВК, семінарист Львівської духовної семінарії Святого Духа В. АДАМЧУК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!