Духовне життя

Тиждень духовності відбувся в сокальському ліцеї

Час Великого посту  період особливої призадуми над своїм життям, пережиття страсних мук Господа, щоб гідно прийняти Його безцінний дар  відкуплення кожного з нас від гріха через смерть на хресті.

Щоб наша молодь стала тією силою, яка робить світ кращим, щоб хлопці та дівчата вже зараз вчилися жити по християнськи та пізнавали духовний світ, у нашій школі саме під час Великого посту проведено тиждень духовності.

Навчальний тиждень було розпочато спільною молитвою отця Ярослава Валюха (духовного наставника нашої школи), вчителя християнської етики Ірини Шевчук, заступника директора з виховної роботи Галини Мигасюк та учнів 9Б класу Наталії Ільницької та Володимира Головка, яка звучала по шкільному радіо, за родину, молодь, за дітей з особливими потребами.

Важливо, що в цей час завітав до нас театр духовності "Благовість". Учні переглянули виставу "Політ душі". Зачаровувала глядачів гра "юних акторів", ангельський спів солісток, розповіді про добро, милосердя, любов. Байдужих в залі не було.

Кожен день ми розпочинали зі спільної молитви, яку читали по радіо учні різних класів, батьки. А радіожурнал, підготовлений вчителем християнської етики Іриною Шевчук та учнями 9А класу, "Милосердя для душі" навчав кожну дитину:

"Не говори про доброту,
Коли ти сам не сяєш.
Коли у радощах витаєш,
Забувши про чужу біду!"

Одну з інформхвилинок присвятили Великому українцю  Андрію Шептицькому. Вчителі історії провели конкурс комп'ютерних презентацій про видатних особистостей духовенства. Дуже цікаві роботи презентували одинадцятикласники Лілія Бицька, Надія Потоцька, Назар Гесик, Галина Дасюк, Зоряна Саламанчук.

Серед учнів 18 кл. провели конкурс малюнків та емблем "Я  дитина Божа", "Моя родина  Божий дар". Кращі роботи відзначені і презентовані на шкільній виставці. Цікаво і змістовно пройшли виховні години "Витривалість на дорозі добра", "Внутрішня потреба молитви", "Піст  подвиг душі і тіла". Такі духовні зустрічі з отцем Ярославом уже стали традиційними і допомагають учителям школи у вихованні підростаючого покоління.

Заключним акордом тижня став виховний захід "Побудь зі мною у тиші", його провели дев'ятикласники під керівництвом Ірини Шевчук.

Тиждень духовності  це дорога до праведного життя, окреслена заповідями Божими, знання й дотримання яких допомагає дитині розпізнати добро і зло, уникати його в повсякденних справах. Діти повинні пам'ятати, що тиждень духовності має тривати впродовж усього життя.

Галина МИГАСЮК,
заступник директора з виховної роботи Сокальського НВК "ЗШ ІІІІ ст. № 2ліцей".

65995903
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.