Головна / Духовне життя / Осяяний вертеп запрошує до себе

Осяяний вертеп запрошує до себе

Скільки б разів не завітав у наші домівки вертеп, завжди таїнство цього дійства зачаровує нас, оселяє в наших душах тепло, надію і радість, бо народився Месія, народився Син Божий, який опікується і оберігає нас.

Вже вдруге під опікою священика о. Ярослава Валюха у кафедральному храмі св. ап. Петра і Павла м. Сокаль у різдвяні дні організували вертеп, в який входить 16 осіб: Василь Підкіпняк, Іван Михальчук, Сергій Мартинюк, Роман Трохим, Андрій Паньків, Олег Попов, Любов Фарин, Віра Мартинюк, Христина Прокопчук, Любов Новосад, Галина Береза, Ірина Черпакова і ще діточки: Іван Михальчук, Давид Валюх, Вікторія Трохим та Валерія Попова.

Вони усі три дні святкування Різдва Христового разом зі священиком Ярославом Валюхом провели не в родинному домі за частуванням на багатому столі, а ходили від хати до хати, де їх чекали і вітали з колядками та доброзичливими віншуваннями і веселим дійством.

У день свята Марії на подвір’ї кафедрального храму св. ап. Петра і Павла після Служби Божої згадані особи ставили свій вертеп. І за це дійство зібрали 8 тисяч 150 гривень. А 10 січня побували у Добросині, що на Жовківщині, на запрошення священика церкви Воздвиження Чесного Животворящого Христа, де сокальчани теж виступали зі своїм вертепом і «заробили» 6 тисяч 52 гривні. 

Ось що про ці різдвяні дні розповідає священик о. Ярослав Валюх: «Ми зі своїм вертепом відвідали домівки сокальчан, які нас запрошували. І щиро вдячний людям, що у наш нелегкий час вони так гостинно і щедро зустрічали нас й склали чималу пожертву за виступ. У цьому році ми наколядували 33 тисячі 547 гривень та 20 євро, які будуть використані для потреб бійців, які беруть участь в АТО. Також особлива подяка всім учасникам цьогорічного вертепу за їх ініціативу, жертовність і велике бажання допомогти тим, хто захищає волю і цілісність нашої держави. За це для них і їх родин була організована поїздка до Львова, де вони могли побачити виступи інших вертепів, поколядувати коло головної львівської ялинки навпроти оперного театру. Низький уклін всім: і учасникам, і жертводавцям. На що конкретно підуть ці кошти буде повідомлено у газеті».

Також гостем осель сокальчан у цьому році був вертеп, який складався з членів організації «Молодь Христова». Веселе, дотепне дійство направду залишило теплу згадку у кожній родині. Діти теж збирали кошти для потреб АТО. Спасибі цим людям, які зробили таку добру справу.

Оксана ПРОЦЬ.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!