Головна / Духовне життя / Освячено фігуру Богородиці

Освячено фігуру Богородиці

Освячено фігуру Богородиці біля адміністративного будинку ДП "Львіввугілля". Чин освячення  здійснив канцлер Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ о. Роман Синицький. Звертаючись до присутніх він подякував ініціаторам та жертводавцям, які спорудили таку гарну фігуру Пресвятої Богородиці.

Вона має тут стояти не як прикраса,  зауважив священик,  а як символ нагадування, що ми не лише є дітьми цієї землі, маємо не тільки тіло, але й духовність, бо душа наша потребує спасіння. А в цьому нам помічницею та опікункою буде Пресвята Богородиця. Це молитовне місце нагадуватиме всім нам про повсякчасну присутність Бога на землі.

В урочистостях взяли участь в. о. генерального директора ДП "Львіввугілля" Ярослав Наливайко, його заступники, керівники служб апарату управління, працівники держпідприємства, школярі зі Львова, Полтави, Києва та Київської області, які відпочивають у літньому таборі ОЛК "Ровесник".

Після освячення присутні спільно звернулися до Богородиці, молячись за здоров'я шахтарів, їхніх родин, та просили у Матері Божої миру, взаєморозуміння, добра і спокою в Україні.

Перший керівник держпідприємства Ярослав Наливайко подякував о. Роману за посвяту фігури Божої Матері, побажав всім миру, щастя та злагоди і наголосив, що сьогодні шахтарям працювати нелегко, але перспектива у вугільного регіону Львівщини є. Копальні працюватимуть, об'єми виробництва збільшуватимуться, робочі місця зберігатимуться. Це є майбутнє вугільників і добробут шахтарських родин.

Володимир ВОВК.    

 


Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!