Головна / Духовне життя / Паломництво до перлини духовної Зарваниці

Паломництво до перлини духовної Зарваниці

Зі щирими молитвами, з вірою, надією ми відвідали чудотворне місце – джерело духовності  Зарваницю. З любов’ю прийшли на поклін до Зарваницької Матері Божої – джерела Божої ласки. Божа ласка сходила від Божественної літургії, зачаровував і спів монахівстудитів. Щоб отримати повний відпуск гріхів майже кожен з нас прийняв Святі Тайни покаяння, Пресвятої Євхаристії, отримав благословення священиків. Це був не розважальний похід, для отримання задоволення, а наша духовна праця на очищення серця, оновлення душі.

Найголовніше, що я отримала у цьому Святому місці, мальовничому, чистому, повному благодаті, – віру у заступництво Матері Божої Зарваницької, у цілющу силу всього, що відбувається під час прощі, надію на Боже милосердя, на його всепрощення. Ознайомилися з основними історичними подіями, починаючи з 1240 р., про перше з’явлення ікони Божої Матері біля джерела. Ця ікона належить до найдавніших ікон в Україні. Андрей Шептицький коронував її срібною короною. Ікона проявляє чудотворні властивості. Вона знаходиться у церкві пресвятої Трійці. Ми також мали можливість звернутись з молитвами до неї і отримати зцілення. Зцілювали і святою водою душу і тіло. Джерело, над яким з’явилась Мати Божа, дійсно лікує недуги. Воду ми пили, вмивали обличчя. Навіть купалися у Джерелі святої Анни, промовляючи молитву до неї на оздоровлення.

Духовний комплекс «Зарваниця» включено до двадцяти найбільших Марійських центрів Європи. Чотириярусну дзвіницю з п’ятьма дзвонами видно і чути далеко. Височіє на пагорбі скульптурна композиція Матері Божої, увінчана короною з Хрестом. З молитвами на устах та роздумами ми пройшли і хресну дорогу. Хресна дорога символізує шлях Ісуса на Голгофу. У капличкахстаціях відображені останнi моменти Його життя – від засудження на смерть до воскресіння.

Не могли ми відірватись від цієї Святині. Тут відпочили душею, наповнилися новою силою, відчули ріст духовності, отримали спокій, зцілення, вічну надію, прощення гріхів.

Завдяки благословенню о. Андрія Дутчака, нашим щирим молитвам ми щасливо повернулися додому. Усі прочани щиро вдячні організатору – кредитному інспектору кредитної спілки «Вигода» Жанні Журавінській за цю пречудову поїздку до перлини духовності, яка відбулась під час святкування 20ої річниці КС «Вигода». Хто не був у Зарваниці, поспішайте до цього духовного місця! Мати Божа чекає кожного з Вас на молитву за мир і злагоду у родині, благополуччя в Україні, на зцілення душі і тіла.

Надія ПИНКА, м. Сокаль.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!