Головна / Духовне життя / Помолімося до Блаженного Папи Івана Павла II

Помолімося до Блаженного Папи Івана Павла II

Минулої неділі парафіяни кафедрального храму св. ап. Петра і Павла зустрічали ікону Блаженного Папи Івана Павла II. І це було початком святої місії під Покровом святійшого отця Івана Павла, яку провадитимуть цей тиждень у церкві отці Василіяни  о. Теодозій Янків та о. Корнилій Яремак. Щодня відбуватимуться три Служби Божі з місійною наукою, під час місій можна посповідатися і приступити до св. Причастя. Щоб отримати повний відпуст, необхідно вислухати хоч три науки, приступити до святих Тайн Покаяння і Причастя.  Вчора та сьогодні місіонери зустрічаються з учнями молодшого та середнього віку. Середа  день родини, у церкві очікують подружні пари. У четвер відбудеться місійна наука для старшокласників та вчителів. У п`ятницю  молитва над хворими. Субота  день для представників влади, науки, освіти, медицини і •того ж дня відправлятиметься молебень до пресвятої Богородиці і благословення маленьких дітей.

У неділю, на закінчення св. місії, відбудеться Служба Божа, де вірні зможуть спільно приступити до св. Причастя, отримати апостольське благословення, а на згадку придбати хрест, свічку та олійку  знамена нашого святого Хрещення.

Цього тижня парафіяни матимуть змогу помолитися до Блаженного Папи Івана Павла II, припасти устами до вервиці, якої торкалися його пальці, коли Він молився за нас і Україну.

Оксана ПРОЦЬ.

Загрузка...

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!