Головна / Духовне життя / Піст – подвиг душі і тіла

Піст – подвиг душі і тіла

Весна – це час розквіту, на землі все зароджується, квітне і проростає молодим пагоном. Земля очистилась під час зимової сплячки, так і наші душі очищуються під час Великого посту. Людина – духовна істота, якій притаманні любов до Бога, ближнього, всього того, що її оточує.

Все це намагався посіяти в душах дітей, молоді о. Павло Пащук, настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста с. Горбків на заняттях «Тиждень духовності в школі, бібліотеці, дитячому садку, церкві».

Розпочався тиждень духовності в школі тематичною лінійкою «Святий рік Божого милосердя», спільною молитвою учнів та вчителів, батьків та інших працівників школи, під проводом пароха о. Павла Пащука, катехита Л. Маціканич, які є частими гостями школи, бібліотеки та дитячого садка (на знімку).

Кожного наступного дня у школі читали молитви, уривки із Святого Письма, намірення до діл милосердя душі і тіла, переглядали відео «Знаки часу», «Хресна дорога», «Притчі». Також були проведені виховні години «Фіалка про Боже милосердя» в дитячому садку. Дошкільнята переглядали мультфільмипритчі «Про милосердного самарянина», «Про сіяча», «Прощення на піску». У бібліотеці оформлено тематичну виставку «До Христа… з вірою, надією і любов’ю». 

Третього дня години духовності у церкві учні, юнацтво, молодь, вчителі та інші були учасниками Хресної дороги під проводом о. Павла Пащука. Проходячи стаціями, діти щиро співчували терпінням Ісуса Христа і перепрошували Його. Просили Господа, щоб заволоділа над світом любов, мир, злагода і справедливість.

На завершення тижня духовності у храмі відбулася загальна сповідь. А участь у Хресній дорозі взяли семінаристи ІваноФранківської семінарії. Розважаючи над стаціями Хресної дороги усі парафіяни мали нагоду краще зрозуміти, якою великою ціною ми відкуплені від смерті – ціною терпінь сина Божого і Господа нашого Ісуса Христа, який віддав за нас останню краплю своєї крові, щоб ми відчули серцем безмежну любов до нас і милосердя Боже!

Любомира ПРОХИРА, бібліотекар с. Горбків.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

thirteen + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!