Духовне життя

Пройшли Хресною дорогою

Щороку на літнього Миколая в Крехові проводиться великий відпуст. Чудову нагоду і подарунок від Бога мали багатодітні сім’ї з нашої спілки: вони побували на Хресній дорозі у Крехові і отримали відпуст. Божим помічником у цій добрій справі став народний депутат України Володимир В’язівський, який профінансував поїздку. Прощу допомогли організувати о. Ярослав Кащук, депутат обласної ради Андрій Кінах. Двадцять дітей з багатодітних сімей разом з батьками та іншими паломниками, що приїжджають сюди з усього світу, склали свої подячні молитви Господу перед чудотворними іконами Пресвятої Богородиці і св. Миколая, побували біля цілющого джерела, відчули благодать, яку дарує Божа Мати.

Другий відпуст у Крехові – 19 серпня, на храмовий празник. Третій великий празник – на Покрову, у жовтні. Кожної останньої неділі (крім зими) о 12 год. 30 хв. відправляється Хресна дорога за відродження нашої держави і Церкви.

Ірина РУБАХА, заступник голови сокальського осередку обласної  ГО «Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.