Духовне життя

Реконструкція Архикатедрального собору святого Юра триває. Фото

На Львівщині реконструкція греко-католицького Архикатедрального собору св. Юра триває. Він є однією з найвизначніших пам’яток архітектури на Заході України

Наразі розпочали підготовчі роботи з реставрації фасаду Митрополичих палат, а також встановили риштування. Реставратори вже проводять роботи зі збереження білокам’яних елементів фасаду.

За словами начальника управління Романа Калагурського роботи з відновлення собору проходять відповідно до графіка.

«Зараз реконструкція на тому етапі, коли парафіяни бачать значні зміни, оскільки територія нижнього подвір’я перед входом у собор у належному вигляді. Працівники підрядної організації працюють щодня, аби завершити роботи вчасно» – зазначив начальник управління Роман Калагурський.

Додамо, виконання першого комплексу будівельних робіт стартували 11 жовтня поточного року. Більше, ніж за місяць, працівники підрядної організації ТОВ «Підприємство «Турист» завершили роботи з впорядкування нижнього подвір’я. Зокрема, демонтували стару бруківку, а територію долішнього подвір’я заклали новою бруківкою та встановили поребрик. З метою підняття рівня землі навколо обходу собору встановили георешітки для підсилення ґрунту, який усувався.

Нагадаємо, це один з інфраструктурних об‘єктів, будівництво яких відбувається спільним коштом державного та місцевого бюджетів у межах програми «Велике Будівництво».

Реконструкція Архикатедрального собору святого Юра триває

Реконструкція Архикатедрального собору святого Юра триває

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.