Духовне життя

Iз Божим словом здолаємо труднощі

Уже традиційно в часі Великого посту в гімназії організовуємо тиждень духовності. Свідомі того, що духовно повноцінним повинен бути кожен наш день. Проте особливо нагально відчуваємо цю потребу ранньою весною, бо з пробудженням природи і в душі народжується світло. Цьому сприяли зустрічі, які відбулися за участі гімназистів. Із задоволенням відгукнулися на таку пропозицію священики, батьки учнів гімназії. Так, понеділок розпочався зі спільної молитви учнів і вчителів разом із о. Михайлом Ментухом, який поблагословив школу і дав духовні настанови. Під час години спілкування учні 5(9)А і 6(10)Б класів зустрілися із театром «Благовість», керівником якого є Р. Антонюк. Отець Андрій Дутчак – духовний наставник театру «Благовість» – завітав до нас разом із дружиною пані Марією. У цей день це вже була третя зустріч із молоддю, під час якої ми мали змогу злетіти душею спільно з юними акторами, серед яких багато гімназистів. «Політ душі» – так називалася вистава Р. Антонюк, режисером і автором поетичних слів якої є пані Руслана.

У вівторок відбулася тематична гра «Що? Де? Коли?», під час якої учні 2(6) х класів продемонстрували неабиякі знання Біблії. У цей же день відбулися години спілкування «Милосердя і доброта – людства два крила». А учні 4(8)Б і 6(10)Б кл. зустрілися з о. Ярославом Валюхом, діалог вдався невимушеним і щирим. Учні ж 4(8)А кл. спілкувалися з о. Андрієм Дутчаком.

У середу учні 1(5)х кл. захищали емблеми «Я – дитина Божа», а в п’ятницю читали духовну поезію. Переможці конкурсів, організатором яких була вчитель християнської етики С. Михайлова, отримали грамоти на лінійці. У четвер відбулася радіопередача «Пісня серця», учні 4(8)х кл. переглянули фільм «Дім. Побачення з планетою», після чого дискутували на тему: «Природа – Боже творіння». У п’ятницю С. Михайлова, класний керівник 3(7)Б кл., провела зі своїми вихованцями театралізовану годину спілкування на тему: «Побудь зі мною у тиші». До розмови з семикласниками приєднався о. Ярослав Валюх. Цього дня о. Ярослав уже вдруге спілкувався з гімназистами – перед тим мав бесіду на тему: «З Богом у серці» із учнями 5(9)Б класу.

Тиждень минув, а ми ще раз переконалися, що сучасні діти цікавляться не лише розвагами і комп’ютерними забавками. Їм дуже цікаво спілкуватися на духовні теми. Вони розуміють, що тільки з Божим словом можна здолати труднощі. І кожен, хто опиняється перед важливим життєвим вибором, за порадою у молитві звертається до Бога. Дуже вдячні за мудрі настанови нашим духовним отцям.

Галина ТИМЧИШИН, заступник директора з виховної роботи Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

65995903
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.