Головна / Духовне життя / Сокаль в очікуванні приїзду Блаженнішого Святослава

Сокаль в очікуванні приїзду Блаженнішого Святослава

На храмовий празник св. ап. Петра і Павла, який припадає на вівторок, 12 липня, Сокальсько-Жовківська єпархія урочисто відзначатиме десяту річницю приїзду Івана Павла ІІ в Україну та проголошення його Блаженним католицької церкви.

Як повідомив настоятель храму св. ап. Петра і Павла о. Ярослав Кащук, свято відбуватиметься у церкві св. ап. Петра і Павла м. Сокаль. Архієрейську літургію (початок о 12.00) відслужить Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ, разом з Преосвященним Владикою Михаїлом Колтуном, Правлячим архієреєм СокальськоЖовківської єпархії.

В останню неділю червня з нагоди цих подій  відбулась святкова Архієрейська Божественна Літургія у львівському  храмі Різдва Пресвятої Богородиці. У ній взяло участь понад 35 тисяч осіб. Її очолював Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук. У 2001 році саме на Сихові відбулася зустріч Папи Римського з молоддю, куди прийшло близько 400 тис. людей.

«Зерна, які посіяв Папа Іван Павло ІІ під час свого візиту на нашій землі, ростуть. Папа під час зустрічі з молоддю говорив про свободу. Він вважав, що справжня свобода – коли ми наближаємось до Бога. Свобода полягає в людськості, моральності і духовності. Мучеництво – це найвищий спосіб служіння Богові і церкві», – зазначив під час Богослужіння Блаженніший Святослав. Також глава УГКЦ  закликав усіх вірян наблизитись до Бога та пізнати справжню свободу.

«Сьогодні ми переживаємо усі піднесення духу – 10річчя пам’ятного візиту Івана Павла ІІ та 10річчя з дня проголошення блаженними новомучеників нашої церкви. Коли під час візиту був дощ і хмарно було, Папа проспівав «Дощ паде, діти ростуть», – виглянуло сонце. Ті зерна, які він посіяв на нашій землі, сьогодні ми бачимо, що ростуть», – пригадав візит Івана Павла ІІ Блаженніший Святослав.

Василь СОРОЧУК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!