Головна / Духовне життя / Сокальсько-Жовківська єпархія відзначила 11-річчя свого існування

Сокальсько-Жовківська єпархія відзначила 11-річчя свого існування

Ця подія відбулася в день Собору св. Архистратига Михаїла та інших небесних сил. За цей час єпархія значно зросла у своєму розвитку: покликано до священичого служіння нових священиків, збудовано багато храмів, відкрито нові катехитичні школи для дітей та молоді, активно діє передподружня підготовка молодят. Щораз більше активізується капеланське служіння для військових, ув’язнених, хворих, мисливців та рибалок. Молодіжна комісія старанно дбає про молодих хлопців та дівчат. Зросла кількість спільнот «Матері в молитві», які невпинно моляться за своїх дітей. Налагоджено співпрацю з мирянськими парафіяльними спільнотами. Чимало робиться для збереження сакральної спадщини. Видавничий відділ «Джерело життя» та пресслужба вчасно і достовірно інформують про життя та діяльність єпархії.

З цієї нагоди усі священнослужителі молилися за добро та духовний зріст усіх та кожного вірного нашої єпархії. У святкових проповідях, під час Літургії, священики згадували про цю подію і усією парафією возносили подячні молитви за нашу Церкву.

Сокальсько-Жовківська єпархія заснована у 2000-ому і спершу називалася Сокальською єпархією, але з пасторальних мотивів 21 листопада 2007 р. при чисельному зборі духовенства і вірних, у храмі свящ. Йосафата в м. Жовква, було проголошено «Грамоту» Верховного Архиєпископа КиєвоГалицького Любомира Гузара «Про зміну назви єпархії на СокальськоЖовківська». До складу єпархії належать парафії шести районів Львівської області: Бродівського, Буського, Жовківського, Кам’янкоБузького, Радехівського, Сокальського та м. Червонограда.

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич нагородив архієрея Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ владику Михаїла Колтуна «Відзнакою Львівської обласної ради» – за багаторічне подвижницьке служіння на ниві християнської духовності, активну громадянську позицію та з нагоди 200літнього ювілею отця Маркіяна Шашкевича.

«Відзнаку» вручено у рідному селі владики – Полоничах Буського району, під час урочистостей з нагоди ювілею Маркіяна Шашкевича. 20 листопада тут відбулося освячення меморіальної плити на фасаді церкви, в якій служив отець Маркіян.

8 листопада владика Михаїл Колтун відзначив 30ліття монарших обітів, а 13 грудня цього року – 30-ту річницю священства.

Вл. інф.
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen + 6 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!