Головна / Духовне життя / Спільнота «Українська молодь – Христові» організувала зустріч із учнями 8-11-х класів у п’яти школах міста Сокаля

Спільнота «Українська молодь – Христові» організувала зустріч із учнями 8-11-х класів у п’яти школах міста Сокаля

Під час Тижня духовності спільнота «Українська молодь – Христові», що діє при катедральному соборі св. ап. Петра і Павла, спільно зі своїм духівником о. Ярославом Валюхом, організувала зустріч із учнями 8-11-х класів у п’яти школах міста Сокаля.

Метою заходів було залучення молоді до активної праці при парафії, зацікавлення їх разом зростати у вірі, доповнити молодіжну спільноту. «Кожен із нас у своєму житті може почути заклик «Ходи за мною!». Важко відгукнутись на нього, коли хтось незнайомий кличе тебе, пропонуючи кинути все, що маєш, і пуститись на невідому дорогу. Ми можемо довіритись тій особі і зробити перший крок або залишитись на тому ж місці. Вибір залежить від нас. Ми свій вибір зробили, ми обираємо Бога!» – з такими словами звертались до молоді учасники спільноти.

Школярі із захопленням слухали своїх ровесників, дізнавались для себе щось нове. Для них була створена презентація діяльності УМХ, в якій коротко згадали про видатного Архипастиря, суспільного діяча та подвижника Церковної єдності митрополита Андрея Шептицького, підсумували роботу спільноти за недавній час. Презентація, що була доповнена захоплюючими фотографіями та правильно підібраними щирими словами, просто не могла не зворушити і не захопити серце кожного.

Члени УМХ також представили коротку інсценівку про важливу роль молитви в житті молодої людини – «Не перебивай мене, я молюсь». На завершення о. Ярослав Валюх подякував усім учасникам за терпеливість, запросив відвідати наші зустрічі, поповнити ряди духовної спільноти «Українська молодь – Христові».

Уляна КРОВІЦЬКА.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two + one =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!